10 העליון חבית בייסבול הנוער העטלפים

שחקני בייסבול נוער, מחפש כל יתרון להכות זמין, עשוי לבחור עבור עטלפים חבית גדולה. הקנה הוא הגדול ביותר, בקוטר, חלק של המחבט ואת עטלפים חבית גדולה לספק מקום מתוק יותר. עטלפים בכירים, עבור שחקנים בגילאי 10 עד 13, יש קוטר חבית נורמלי של 2 5/8 אינץ ‘. קוטר של 2 3/4 אינץ ‘נחשב מחבט גדול חבית.

Easton Rival XL הוא מהדורה חדשה לשנת 2011. זהו עיצוב אחד חתיכת שמציעות V12 של איסטון סקנדיום סגסוגת. המחבט כולל אורך חבית מורחב עבור נקודה מתוקה גדולה יותר וידית מחודדת לנוחות רבה יותר. מהירות בת הוא גדל על ידי כובע ended ו עיצוב ידית נוקשה. איסטון מציעה אחריות של 400 יום ועלות המחבט כ -160 דולר, נכון לינואר 2011. זהו העטלף המדורג ביותר ברשימה. איסטון יש גם את המחבט מס ‘5 בדירוג, מהירות התגנבות. זהו ביצועים גבוהים, שני חלקים כל המחבט בת, אשר מנצל מטריקס משולבת טכנולוגיה עבור עמידות מוגברת מהירות המחבט. זה retails עבור סביב 170 $, נכון לינואר 2011, והוא נושא את אותה אחריות של 400 יום. הכניסה השלישית איסטון העליון 10 הוא טיטאן, אשר מדורגת 10. עטלף זה עשוי מסגסוגת בעל ביצועים גבוהים המאפשרת מחבט קל יותר, תוך שמירה על משטח להכות גדול. זהו אחד העטלפים הנוקשה ביותר בשוק, המספק שליטה על hitters כוח. עטלף קמעונאית עבור כ 120 $, נכון לינואר 2011.

זהו מודל חבית גדולה של B1 הפופולרי ששימש להכות הליכה ההורה ב 2007 ליגת העולם סדרה. המחבט מנצל טכנולוגיה קניינית Nanocomp, הצבת צינורות פחמן פערים מיקרוסקופיים סיבי העטלף כדי להגדיל את כוח ועמידות. זה עטלף מדורגת מס ‘2 ברשימה וקמעונאות בסביבות 210 $, נכון לינואר 2011. קומבט B2 Composite הוא העטלף מדורגים השישי וכולל נקודה מתוקה מוגדלת שנוצרה על ידי טכנולוגיית קשיחות משתנה המאפשרת נמוך חבית הקיר נוּקְשׁוּת. המחבט נמכר בסביבות 270 דולר, נכון לינואר 2011.

עטלף מס ‘3 ברשימה הוא לואיסוויל Slugger TPX Triton. זהו שלושה חלקים מרוכבים עיצוב זה מנצל אזור מעבר הבועה כדי לקשור את הקנה ולטפל יחד לתפקד כמו בת אחד חתיכה. זה הופך את אזור המעבר stiffer, מאריך את הנקודה המתוקה. שכבות גרפיט ממוקם בדיוק לשפר את כוח ועמידות של המחבט הזה. המחבט מגיע עם אחריות של 12 חודשים ומוכרת ב 170 $, החל בינואר 2011. TPX H2 היברידי הוא השביעי ברשימה. זהו חלק אחד חתיכת מרוכבים סגסוגת עיצוב ניצול המעבר 100 אחוז גרפיט ליצור ידית נוקשה יותר שליטה בת העטלף יותר פלקס. ידית המצית ואזור המעבר משמעותה נקודה מתוקה ארוכה יותר ומהירות עטלף גבוהה יותר. 12 חודשים האחריות היא סטנדרטית, ואת המחבט קמעונאית עבור כ $ 70, החל בינואר 2011. TPX Omaha הוא מס ‘9 ברשימה. המחבט, אשר retails עבור סביב $ 150, הוא חדש עבור 2011 ו מנצל את ST + 20 סגסוגת כדי ליצור את אחד העטלפים עקביים ביותר בשוק. חוזק ועמידות הם רכשו מן הבנייה חתיכה אחת, ואת הידית נוקשה יוצרת להגמיש חבית פלקס עבור תוספת כוח.

ה- DeMarini Vendetta C6 והונדטה מדורגות במקום הרביעי והשמיני, בהתאמה. את C ונדטה C6, במחיר של סביב 130 $, נכון לינואר 2011, מנצל את היברידי רכבות היברידית טכנולוגיה של הליבה הפנימית גמישה מסגרת חיצונית מחוזק כדי לספק תחושה יותר בת העטלף מהירות העטלף גדל. יש פחות רטט להתמודד ואת האיזון העטלף מוגברת מכל עיצוב לארוג פחמן. ונדטה הזולה יותר, בסביבות 70 $, משלבת ידית משולבת היברידית עם חבית אלומיניום SC4 כדי להגדיל את נקודת מתוק להפחית את הרטט. סגסוגת חדשה היא גם חזקה ועמיד יותר. כל עטלפי DeMarini מגיעים עם אחריות של 12 חודשים.

איסטון

לחימה

לואיסוויל Slugger

DeMarini