תת-ויטמין b12 לעומת b12

הגוף שלך משתמש ויטמין B-12 כדי לסנתז DNA לשמור על העצבים שלך ותאי הדם בריא. אם יש לך חסר ויטמין B-12, הרופא שלך עשוי לרשום תוספת בגלל חוסר בוויטמין זה יכול לגרום לבעיות בריאותיות חמורות כגון אנמיה. ויטמין B-12 זמין במספר צורות, כולל parenteral, אשר מוזרק על ידי רופא, ו sublingual, אשר מתמוסס מתחת ללשון.

יתרונות ל Sublingual B-12

תוספי ויטמין B-12 Sublingual יכול להיות יעיל עבור חולים אשר חווים בעיות עם אחרים B-12 שיטות תוספת כגון זריקות. חולים החווים שלשולים או הקאות יכולים בדרך כלל לסבול סובלני B-12 הממשל כי תרופות שנספגות sublingually הם יכולים להיכנס לגוף מבלי לעבור את מערכת העיכול.

חסרונות לתת-מודעת B-12

שלא כמו ויטמין B-12 הזרקה, sublingual ויטמין B-12 עלול לגרום טעם לא נעים, כי החומר חייב להישאר תחת הלשון שלך עד שהוא מומס לחלוטין. עם זאת, ניתן ליצור תרופות sublingual עם טעם נעים. החיסרון השני ל- sublingual B-12 הוא שרוב המטופלים היו צריכים לבלוע את התוסף היומי, אשר יכול להיות קשה עבור אנשים מסוימים לזכור, כמו עם כל תרופה עצמית מנוהל היומי.

יתרונות ל – Injectable B – 12

Injectable B-12 הוא טיפול נפוץ עבור חסר ויטמין B-12, ולכן ספק שירותי הבריאות שלך הוא קרוב לוודאי מאוד מוכר עם טופס זה של תוספת. מטפל רפואי חייב לנהל את השיטה של ​​ויטמין B-12 Supplement, אז זה בפיקוח בקלות ובקרה, מה שהופך אותו פחות סביר לך לעשות טעות במינון. יתר על כן, עם ויטמין B12 להזרקה, אתה לא צריך לזכור לקחת תוספת בכל יום, בניגוד לשיטה sublingual.

חסרונות להזרקת B-12

בעוד הזרקת B-12 הוא טיפול prescribed נפוץ עבור חסר ויטמין B-12 חסר, יש לו כמה חסרונות בולטים. בגלל זריקות ויטמין B-12 הם שרירי, הם יכולים להיות קשה לתת לחולים רזה. הזרקות ידועות גם כואבות, מה שעלול לגרום לחלק מהחולים לנטוש את הטיפול. יתר על כן, חולים קשישים או נכים עלולים להיתקל בקשיים בנסיעה למרפאת רופא לצורך הזרקה או מתן טיפול אם אין להם ביטוח כדי לכסות אותו.