תחליף לשמן באפיית אפייה

בין אם אתה מנסה לרדת במשקל, להוריד את הכולסטרול או להגביל את השומן, למצוא תחליפים בריאים לשלב המתכונים האהובים עליך יכול לעזור לך להשיג את המטרה שלך. אתה לא יכול לחשוב על בראוניז כמו מזון בריא, אבל החלפת שמן בראוניז עבור אפשרויות בריא יכול להגדיל את התוכן ויטמין ושומן נמוך, כולסטרול וקלוריות. יצירת בראוני בריא וטעים עשוי להיות קל יותר ממה שאתה חושב.

תפוחים הוא תחליף בריא שמן, חמאה או מרגרינה בראוניז, עוגות ועוגיות. רוב applesauce אינו מכיל שומן או כולסטרול. השתמש applesauce unsweetened על מגוון ממותק כדי להבטיח שאתה לא מוסיף קלוריות מיותרות. במתכון הבראוני שלך, מחליפים חצי שמן עם תפוחים. לדוגמה, אם המתכון שלך קורא כוס אחת של שמן, השתמש חצי כוס של תפוחים וחצי כוס שמן.

פירה שזיפים תוצרת בית, שזיפים מזון לתינוקות או מחית פירה שקונה בחנות יכולים להחליף את השמן בעוגות שוקולד ובראוניז. מחית פרה פועלת במיוחד במוצרי שוקולד כמו בראוניז כי זה מספק לחות ומתיקות. מחליפים את מחצית השמן עם מחית פירה.

יוגורט יכול להחליף את כל או חלק של שמן מתכונים מתכונים ביתיים כי זה תורם לחות ומרקם. בחר יוגורט ללא שומן כדי להפחית את תכולת השומן בראוניז. כאשר אופים בראוניז מתכון קופסא, מחליפים חצי ספל של יוגורט ללא שומן עבור חצי כוס שמן ושתי ביצים.

שני מוצרי חיקוי קצרים המיוצרים להחליף שומנים ושמנים שימשו תחליפים במחקר שנערך בשנת 2004, שנערך על ידי המחלקה למשפחה ומדעי הצרכנים באוניברסיטת מרכז וושינגטון. אחד תחליפי הקיצור ללא שומן, שנעשו עם תמצית קוקוס, החליף 50 אחוז מהשמן בתערובת פאדג ‘בראוני ולא הניב הבדלים משמעותיים בטעם בהשוואה לחומציות שנעשו עם 100 אחוז שמן. תחליף קיצור אחר עשה עם חלק כף היד החליף 100 אחוז הקיצור של תערובת בראוני. בראוניז שנעשו עם תחליף זה כף היד נמצא לטעם טוב כמו בראוניז נעשה באמצעות חמאה ושמן.

תפוחים

פירה פרה

יוֹגוּרט

מוצרי חילוף