תוספי ויטמינים לקחת בזמן על דיאטה דלת פחמימות

בעוד דיאטה דלת פחמימות יכול לעזור לך לרדת במשקל, ביטול קבוצות המזון הגדולות מן הדיאטה שלך עלול לגרום לך לקצר על כמה מרכיבים מרכזיים. דיאטה דלת פחמימות לא יכולה לספק מספיק של כמה ויטמיני B, ויטמין E או סידן, על פי מחקר שפורסם בשנת 2010 ב “Journal of the International Society of Sports Nutrition”. עצירות היא גם תופעת לוואי נפוצה, אשר יכול להיות בגלל חוסר סיבים. אם אתה חושב על הוספת תוספת או ויטמינים לשגרה שלך על דיאטה דלת פחמימות, להתייעץ עם הרופא שלך כדי לדון מה מתאים לצרכים שלך.

חומרים תזונתיים חוסר דיאטה דלת פחמימות

החומרים המזינים שאתה חסר על דיאטה דלת פחמימות עשוי להשתנות בהתאם לבחירות המזון שלך. עם זאת, על פי המחקר JISSN 2010, חומרים מזינים הפגישה פחות מ -50 אחוזים של צריכת יומי התייחסות, או RDI, כוללים ביוטין, כרום וויטמין E. חומרים מזינים אחרים נופלים קצת קצר – בין 50 ל -75 אחוזים של RDI – – כולל חומצה פנטותנית, ויטמין D, סידן, אשלגן ומגנזיום. מספרים אלה מבוססים על תוכנית ארוחה מדגם מאחת התוכניות הפופולריות ביותר של פחמימות. למרות דיאטה דלת פחמימות בדרך כלל ממליצים לך לקבל את המילוי של ירקות פחמימות נמוכה, ייתכן עדיין יש קשה לקבל מספיק סיבים על התוכנית שלך. מומלץ שהמבוגרים יכוונו ל -25 עד 30 גרם של סיבים ביום, על פי אוניברסיטת קליפורניה בסן פרנסיסקו. זו הסיבה מדוע עצירות היא אחת התלונות הנפוצות ביותר של אנשים בעקבות דיאטה דלת פחמימות.

ויטמין ותוספי מינרלים

אם תוסיף ויטמין ותוסף מינרלים לשגרת היומיום שלך צריך להיות תלוי בך ועל הרופא שלך. עם זאת, כמה פופולרי פופולרי נמוך פחמימות תוכניות ממליצים על זה, על פי מחברי המחקר JISSN 2010. אמנם זה עשוי להיות קשה כדי לקבל כמויות נאותות של כמה ויטמינים ומינרלים חיוניים, מה שהופך כמה tweaks לבחירות המזון שלך עשוי לעזור. לדוגמה, ביצים, כולל החלמון, עשירים ביוטין, חומצה פנטותנית ו ויטמין D, והם כמעט ללא פחמימות. סלמון הוא גם מקור טוב של ויטמין D והוא יכול לעזור לך לקבל קצת יותר מגנזיום בתזונה. כדי לקבל כרום יותר, להפוך ברוקולי חלק קבוע של תוכנית הארוחה שלך. כמו כן, הקפד לכלול נמוך carb מזונות עשירים מזין להוסיף אשלגן עוד יותר, סידן ומגנזיום לתזונה. אפשרויות טובות כוללות כרוב, תרד וברוקולי. החלף שמן צמחי הרגיל שלך עם שמן חמניות כדי לקבל קצת יותר ויטמין E. שקדים, אשר יש 3 גרם של פחמימות נטו לכל 24 גרעינים, הם עוד בריא נמוך carb הדרך לצרוך ויטמין E. דיאטות דלת פחמימות לספור פחמימות נטו, או פחמימות לעיכול, אשר סך פחמימות פחות סיבים.

סיבים תזונתיים

כדי לשפר את תנועות המעיים ולקבל יותר סיבים בתזונה היומית שלך, אתה יכול לשקול תוספי סיבים. עם זאת, חשוב לציין כי ספקים אלה הם מקור של פחמימות, ואת הסכום עשוי להשתנות – מ 1 גרם ל 5 גרם של פחמימות נטו, בהתאם למותג; הוספת גבוהה סיבים מזונות דלת פחמימות עשוי גם לעזור לגבש צריכת הסיבים שלך. אפשרויות בריאה כוללים תרד, ברוקולי, קישואים, כרוב, כרוב, נבטים בריסל אבוקדו. כדי להעלות את תוכן הסיבים של הארוחות שלך, דברים חביתה הבוקר שלך עם ברוקולי, למלא את קערת סלט ארוחת צהריים עם תרד תרמילים וליהנות מוגש נבטים קלויים קלויים עם ארוחת ערב.

תזונה דלת פחמימות מזעזעת

בעת שיוט במעבר המוסף של המכולת שלך, ייתכן שתבחין תזונה דלת פחמימות רועדת על המדף. אם אתה נאבק כדי להתאים ארוחה בגלל אילוצי זמן, אלה סוגים של משקאות עשוי לשמש חלופה מהירה. בעוד הם נמוכים carbs, הקפד לקרוא את התווית תזונה כדי לוודא שאתה שותה אחד שמתאים התוכנית שלך להיזהר לספור את carbs כראוי. עבור טעם ותזונה נוספת, אתה יכול גם להשתמש משקאות אלה כבסיס עבור חלקלק. לאחר מכן להוסיף כרוב, כפית של חמאת בוטנים או תרד וכמה תמצית מנטה.