רשימה של תרופות reflux

בין אם אתם סובלים reflux רק לאחר אכילת יותר מדי או ניסיון זה בתדירות גבוהה יותר, אתה יודע כמה זה לא נעים. הוושט שלך נושא מזון מהפה אל הבטן. כאשר הטבעת השרירית בין הוושט והקיבה הופכת חלשה או נינוחה מדי, תכולת הבטן חוזרת ועשויה לגרום לצרבת. לעתים קרובות הקלה היא לעתים קרובות הקלה עם שינויים תזונתיים אורח חיים. אבל מעל מרשם תרופות מרשם יכול לשמש גם כדי לשלוט על הסימפטומים שלך. שוחח עם הרופא שלך על מה התרופה הטובה ביותר עבורך.

נוגדי חומצה

תרופות אנטי-חומצה ללא מרשם מספקות הקלה מהירה בצרבת על ידי נטרול חומצת הקיבה. נוגדי חומצה שונים בשוק מכילים אחד או יותר חומרים פעילים, כגון אלומיניום או מגנזיום הידרוקסיד, סידן פחמתי ונתרן ביקרבונט. כמה מוצרים נוגדי חומצה מכילים גם simethicon, אשר שוברת למטה בועות גז בבטן כדי להקל על נפיחות ו גיהוק. אחרים מכילים חומצה alginic, אשר קצף בבטן יכול להגן על הוושט שלך מפני חשיפה לתוכן הבטן refluxed. למרות מהיר משחק, antacids יעילים רק כמה שעות. תופעות לוואי אפשריות אם אתה משתמש antacids כוללים לעתים קרובות עצירות ושלשולים. שוחח עם הרופא שלך לפני נטילת נוגדי חומצה אם יש לך כליות או מחלת לב, או לחץ דם גבוה.

ציפוי תרופות

תרופות המעיל הוושט והבטן שלך עשוי לספק הקלה לטווח קצר של צרבת הנגרמת על ידי reflux. Over-the-counter מוצרים מכילים בדרך כלל את המרכיב הפעיל bismuth subsalicylate (Kaopectate, Pepto-Bismol). לדבר עם הרופא שלך לפני נטילת מוצרים אלה אם אתה לוקח מדלל דם, יש הפרעה דימום או אלרגי לאספירין. הרופא שלך עשוי להמליץ ​​על תרופת מרשם Sucharfate (Carafate) אם יש לך דלקת הוושט שלך מחלת ריפלוקס gastroesophageal, או GERD.

חוסמי

H2 חוסמי הם תרופות להגביל את כמות החומצה הבטן מייצרת. תרופות אלו זמינות מעבר לדלפק וכוללות צימטידין (Tagamet), פמוטידין (Pepcid), ניזטידין (אקסיד) ורניטידין (Zantac). חוסמי H2 ייכנסו לתוקף תוך 30 עד 90 דקות, אך חלקם מכילים גם נוגדי חומצה כדי לספק הקלה מהירה יותר לצרבת מזדמנת. תרופות אלו מגבילות ביעילות את ייצור חומצות הקיבה למשך כ -12 שעות. תופעות לוואי אפשריות כוללות כאבי ראש, שלשולים, סחרחורת, עייפות ופריחה. שוחח עם הרופא שלך לפני נטילת חוסם H2 אם אתה כבר לוקח תרופות דרך הפה עבור אסטמה או לשלוט התקפים, או אם יש לך מחלת כליות.

מעכבי משאבת פרוטון

אם אתם סובלים תכופים, reflux חוזרים, לשאול את הרופא על שימוש בתרופה הנקראת מעכב משאבת פרוטון, או PPI. תרופות אלה להפסיק את ייצור חומצה בבטן שלך אבל לא ייכנסו לתוקף במשך 1 עד 3 ימים. חלקם זמינים מעבר לדלפק, כולל esomeprazole (Nexium), lansoprazole (Prevacid) ו Omeprazole (Prilosec). PPI אחרים זמינים רק עם מרשם, כגון pantoprazole (Protonix), rabeprazole (AcipHex) ו dexlansoprazole (Kapidex). PPIs הם הטיפול הראשוני המומלץ ל- GERD. תופעות לוואי אפשריות לטווח קצר כוללות כאבי ראש, שלשולים, עצירות, בחילות וגירוד. אין להשתמש ב- PPI מעל לדלפק במשך יותר משבועיים, אלא אם כן הרופא שלך יעץ לך לעשות זאת.

אזהרות ואמצעי זהירות אחרים

למרות ריפלוקס מזדמנים הוא בדרך כלל לא מזיק, לדבר עם הרופא שלך אם אתה נתקל תסמינים צרבת יותר מאשר פעמיים בשבוע או יש צרבת תקופתית במשך יותר מ 3 חודשים. חפשו טיפול רפואי מיידי אם אתם מקיאים דם או חומר שנראה כמו בסיס קפה, או מתקשים לנשום, הזעה קרה או חזה, זרוע, כתף או כאב בלסת.