רשימה של לחם ללא חיטה & דגני בוקר

אתה עלול להרגיש כאילו אלרגיה חיטה קשה לנהל, בהתחשב בכך חיטה מדרג כמו הדגן השולט ביותר בארצות הברית. אבל יש מספר גרגרים חלופיים כי אתה יכול להחליף את החיטה, כולל אלה שהופכים טוב חיטה ללא דגנים לחם אפשרויות. אתה יכול להיות הימנעות חיטה עקב אלרגיה או חוסר סובלנות לגלוטן, חלבון שנמצא חיטה, שיפון שעורה שגורמת למחלת הצליאק אוטואימוניות הפרעה. אם זה המצב, חשוב לציין כי מזון נחשב חיטה חינם הוא לא בהכרח ללא גלוטן.

לקרוא תוויות

חיטה נחשבת לאלרגן מזון חשוב, בדומה לביצים, חלב, אגוזים או רכיכה. כדי לעזור לאנשים עם אלרגיות למזון להימנע ממזונות שהופכים אותם חולים, חוק מזון אלרגן תווית הגנת הצרכן נחקק בשנת 2006. חוק זה מחייב יצרני מזון לתייג בבירור מאכלים המכילים אחד האלרגנים העיקריים מזון, כולל חיטה. כאשר מחפשים מזון ללא חיטה, לחפש את המילה “מכיל” כדי לראות אם החיטה מופיע. בעוד חוק זה עשוי להפוך את הקניות ללא מזון חיטה קל יותר, זה עדיין מומלץ לקרוא בעיון את רשימת המרכיבים של כל המאכלים כדי לראות אם הם מכילים חיטה או כל נגזרות חיטה כגון תמצית דגנים או חלבון חיטה הידרוליזה.

לחם נטול חיטה

אתה יכול למצוא מספר סוגים שונים של לחם מוכן מחיטה חינם במכולת המקומית שלך או חנות מזון בריאות. לחמים אלה עשויים בדרך כלל עם אורז, תירס או קמח טפיוקה. בנוסף לחם פרוס עבור כריכים, אתה יכול גם להיות מסוגל למצוא נקניקיות או נקניקיות המבורגר לחמניות, מאפינס אנגלית או לחמניות. קרא תוויות מזון כדי למצוא את הלחם בריא יותר אפשרויות לחם. חפש זנים עשויים דגנים מלאים, כי יש 2 עד 3 גרם של סיבים לכל פרוסה.

קמח ללא חיטה לעשות לחם משלך

אם אתה רוצה לאפות, אתה יכול לנסות להפוך את הלחם חינם חיטה באמצעות קמח מתאים, כגון אורז, תפוחי אדמה או טפיוקה. רוב המתכונים ללא חיטה להשתמש בתערובת של כמה קמחים שונים. המפתח לאפייה לחם ללא חיטה הוא מסטיק קסנטאן, שהוא מרכיב מזון המסייע להחזיק את הקמח יחד בהעדר גלוטן. כמו כן, ניתן לקבל תערובות של לחם ללא חיטה, שחלקן ניתן להצליף במכונת הלחם.

דגנים ללא חיטה

שיבולת שועל, גריסים ושמנת של אורז הם כולם דגנים ללא חיטה. דוחן הוא גם ללא חיטה ואוכל כמו דייסה באפריקה. אתה יכול למצוא מספר דגנים קרים מוכנים לאכול ללא חיטה, גם. האופציות כוללות אורז תפוח ומותגים מסוימים של דגני בוקר אורז ופריך, כמו גם מותגים שמספקים לאנשים הסובלים מאלרגיות המציעות מגוון של דגני בוקר ללא חיטה, כגון גרנולה, כוסמת, פתיתי קנבוס, ותירס פריך דגנים מבוססים.