עובדות תזונתיים של אור חלב משומר קוקוס

בעוד אתה עשוי למצוא קוקוס קבוע להיות תוספת מועילה המתכונים שלך, את הנוזל הטעם יש כמה חסרונות תזונתיים – זה די גבוה קלוריות ושומן. עם זאת, אם אתה רוצה לשמור על חלק מן הטעם ללא היבטים משמין, אתה יכול להשתמש חלב אור קוקוס משומר כחלופה. סוג זה של חלב קוקוס הוא יותר ידידותי לדיאטה, אבל זה לא מקור חזק של תזונה, שכן הוא חסר ויטמינים ומינרלים.

קלוריות

חלב קוקוס קל הוא נמוך יחסית קלוריות, כמו 1/4 כוס מנה של חלב זה מכיל 40 קלוריות. כמות זו זהה ל 1/4 כוס של מוצרי חלב מלאים, אם כי היא הרבה יותר נמוכה בקלוריות מאשר 1/4 כוס חלב קוקוס רגיל, המספק 142 קלוריות. לכן, באמצעות חלב משומר קוקוס חלב במקום חלב קוקוס רגיל יכול להיות מועיל עבור דיאטה.

שמן

חלב קוקוס נוטה להיות גבוה בקלוריות בשל תכולת השומן הגבוהה של החלב. כפי שהשם מרמז, חלב קוקוס קל משומר לא גבוה מדי, כל 1/4 כוס מכיל 4 גרם. עם זאת, כל השומן הזה מגיע שומן רווי, סוג של שומן שעלול להגביר את הסיכון למחלות לב, שכן זה יכול לגרום לעלייה ברמות הכולסטרול. על פי איגוד הלב האמריקני, הגבלת צריכת השומן הרווי היומי ליותר מ -16 גרם עשויה לסייע בהפחתת הסיכון למחלות לב וכלי דם.

חֶלְבּוֹן

שלא כמו חלב חלב, חלב קוקוס אינו מקור עשיר של חלבון. כל 1/4 כוס חלב קוקוס קל משומר מכיל רק 1 גרם של חלבון. צריכת חלבון חיוני לבריאות שלך, כפי שהוא מקדם את הבניין ותיקון של תאים בגוף ורקמות.

פחמימות

אם אתה מחפש חלופה נמוכה פחמימות חלב חלב, חלב קוקוס אור משומר יכול להיות בחירה טובה, כמו כל 1/4 כוס מכיל רק 1 גרם של פחמימות. פחמימות הן מקור הדלק העיקרי של גופך, אך מחקר שפורסם בגיליון יולי 2008 של “New England Journal of Medicine” מצביע על כך שתזונה דלת פחמימות יכולה להיות יעילה יותר לירידה במשקל מאשר דיאטה דלת שומן.

בעוד חלב חלב מספק סידן וכמה ויטמינים אחרים, אור חלב משומר קוקוס אינו מקור עשיר של חומרים מזינים כאלה. 1/4 כוס המשרתים מספק 2 אחוזים מהצריכה היומית המוצעת של ברזל, אבל החלב הוא לא מקור משמעותי של ויטמינים ומינרלים אחרים.

חסרון אחד של חלב חלב הוא כי משקאות כאלה מכילים כולסטרול. אור חלב משומר קוקוס, כמו גם חלב קוקוס רגיל, לא מכילים כולסטרול.

ויטמינים ומינרלים

כולסטרול