ספקים המסייעים לטהר את הריאות

הריאות שלך הן איברים חשובים המביאים חמצן טרי לתוך הדם שלך ומחסלים פחמן דו חמצני – מוצר פסולת מזיק לרקמות של הגוף שלך, קובע איגוד הריאה האמריקאי. ישנם חומרים רבים אשר עשויים להזין את הריאות ולגרום לבעיות נשימה ותסמינים אחרים. תוספי תזונה מסוימים עשויים לעודד את הסרת פסולת הריאה. לפני השימוש בתוספי מזון לצורך בריאות זה, עם זאת, תמיד להתייעץ עם הרופא על הסיכונים והיתרונות של שיטה זו טיפול טבעי.

מחלת ריאה, קובע כי המכון הלאומי למדעי בריאות הסביבה, הוא אחד הגורמים המובילים למוות בארצות הברית, חשבונאות עבור אחד מכל שבעה מקרי מוות. מחלת ריאות היא הגורם מס ‘1 למוות אצל תינוקות מתחת לגיל שנה. דוגמאות למחלות ריאה שכיחות כוללות אסטמה, ברונכיטיס כרונית, אמפיזמה ודלקת ריאות. מחלות ריאות אפשריות אחרות כוללות סרטן ריאות, שחפת וריאות פיברוזיס. עישון הוא אחד הגורמים השכיחים ביותר למחלות ריאות.

ישנם תוספי מזון רבים המסייעים לטהר את הריאות של פסולת. תוספים תזונתיים שיש להם פעילות חיטוי – היכולת לעורר שיעול נמרץ וגירוש של פסולת הריאה – יעילים במיוחד עבור מטרה זו הבריאות, קובע הרופא naturopathic שרול Tilgner, מחבר “צמחי מרפא מלב העולם”. דוגמאות של תוספי תזונה מתאימים כוללים אינדיגו בר, ניצני צפצפה, gumweed, elecampane, yerba סנטה ו ipecac.

Elecampane עשוי להיות תוספת שימושית לניקוי הריאות. Elecampane, הערות מומחה צמחים אד סמית ‘, מחבר הספר “מדריך טיפולי עשב”, הוא טוניק מגרה וניקוי על ריריות הרירית שלך, כולל מערכת ריאות במערכת הנשימה שלך. סמית מוסיף כי elecampane הוא חיטוי חיטוי רב עוצמה אשר שימש בעבר בטיפול גירוי הסימפונות וראות הקשורים שיעול מתגרה ופריקה משמעותית. תוספת זו עשויה לשמש גם בטיפול בדלקת ריאות ובשחפת.

לפני השימוש בתוספי מזון כדי לעזור לטהר את הריאות של פסולת, לבדוק את כל אפשרויות הטיפול האפשריות עם הרופא הראשי שלך. רופא המשפחה שלך יכול להנחות אותך על השימוש הנכון של תוספי תזונה סוכנים אחרים המסייעים לך לגרש חומרים בעייתיים מן הריאות שלך. לא כל תוספי עשוי להיות מתאים לך את המצב שלך. תמיד להיות נבון בשימוש שלך אלה חומרים טבעיים רבי עוצמה.

מחלות ריאות

תוספי תזונה מתאימים

מוסף שימושי

מידע נוסף