מה קבוצות שרירים משמשים להגמיש את הברך?

מפרק הברכיים שלך הוא מבנה מורכב של עצם, סחוס, רצועות וגידים המתחברים לשרירים. גמישות הברך משתמשת במספר שרירים על גב הירך, כמו גם כמה השרירים התומכים בירכיים הפנימיות הקדמיות. גמישות כרוכה כיפוף הברך שלך כך זווית בין הרגל התחתונה שלך הרגל התחתונה פוחתת. כדורגלן מכופף את הברך שלה לפני הארכת אותו לבעוט את הכדור, למשל.

המסטרינגס

גמישות הברך כרוכה hamstrings שלך, קבוצה של שרירים כולל semitendinous, שרירי femoris ו semimembranous. שרירי הזרוע הקדמיים הם הקרובים ביותר לצד החיצוני, או הצדדי, של הירך ויש להם “ראש ארוך” ו”ראש קצר “. הראשים הם שני ענפים נפרדים של השריר המחברים את עצם הירך, או עצם גדולה של הרגל העליונה. Semitendinous שלך ליד femoris שרירי שלך לכיוון מרכז הרגל שלך שקרים semimembranous שלך בדיוק מתחת semitendinous שלך.

סארטוריוס

הסארטוריוס שלך הוא שריר דמוי רצועה שחוצה את החלק הקדמי של הירך. הנוצץ מתנוסס על עמוד השדרה העליון של האיליום שלך, עצם של האגן שלך, וחוצה למטה כדי לצרף את עצם הירך הפנימית, או המדיאלית. בנוסף להפקת פלקסיה של הברך, הסארטוריוס שלך עוזר לייצר את המיקום של הרגליים, ומסייע לסבב הירך ולחטיפה, או להביא את הרגל לכיוון קו האמצע של הגוף.

גראצ’יליס

Gracilis הוא שריר ארוך, דק, שטחית לאורך הירכיים הפנימיות שלך. זה מתחבר אל עמוד השדרה התחתון, התחתון של השן שלך ישר אל השוקה הפנימית שלך ומסייע לך להגמיש את הברך, כמו גם לסובב את הירך פנימה, במיוחד בזמן שאתה הולך.

התחתון שרירי הרגליים

אתה משתמש popliteus שלך gastrocnemius לתמוך muslces העיקריים של כרית הברך על הרגל העליונה. Popliteus שלך הוא שריר דק, משולש שחוצה מאחורי הברך שלך ומסייע עם כיפוף הברך. פופליטיוס מתחבר בין עצם הירך לבין הטיביה שלך. הגראסטרוקנמיוס הוא זוג גדול ושטחי של שרירי שוקיים שמאפשרים לך להגמיש את הברך כאשר הרגל שלך גם מכווצת. החל על עצם הירך שלך, שני ראשי gastrocnemius להתחבר אל עצמות קלני על כל עקב.