מה משקה חריף יש כמות קטנה של קלוריות?

אתה עשוי לתהות אם אלכוהול הוא מחוץ לרשימה כאשר אתה מנסה לרדת במשקל. אלכוהול יש 7 קלוריות לגרם, וזה יותר קלוריות צפופה מאשר חלבון ופחמימות, אז זה חכם כדי להגביל את צריכתך. אבל משקאות מסוימים עושים בחירה טובה יותר מאחרים כאשר אתם סופרים קלוריות: הנחיות דיאטה מרמזות על כך שאתם שותים אלכוהול במתינות, כלומר עד משקה אחד ביום לנשים ועד שתי כוסות ביום לגברים – שם משקה אחד הוא שווה ל 12 אונקיות של בירה, 5 אונקיות של יין או 1.5 אונקיות של משקה חריף.

אלכוהול קלוריות ואת הדיאטה שלך

בהתחשב בכך אלכוהול הוא קלוריה צפופה, משקאות עם אחוז גבוה יותר של אלכוהול, המכונה הוכחה, הוא גם גבוה יותר קלוריות. כלומר, אלכוהול הוכחה 100 יש יותר קלוריות מאשר אלכוהול הוכחה 80. זה הולך על יין ובירה, מדי, אלא אלכוהול נמדד כאחוז יין ובירה, לא כהוכחה. עם זאת, חשוב לציין כי בעוד שתוכן האלכוהול הוא אינדיקטור טוב לקלוריות, הוא אינו סופר את הקלוריות הנוספות מהסוכר הנוסף, כגון אלה המופיעים בלקרים ובלבנים. בעוד שאתם עשויים לשתות משהו או שניים במסיבה, משקה חריף יכול להקשות עליך לרדת במשקל. כאשר יש לך משקה, הכבד metabolizes את האלכוהול הראשון, אשר יכול לעכב מטבוליזם שומן שריפת. אלכוהול גם מגביר את התיאבון שלך עשוי להחליש את כוח הרצון, אולי מוביל בחירות מזון לקוי אכילת יתר.

משקאות נמוכי קלוריות

כאשר אתה מנסה לחסוך קלוריות על משקאות הבוגרים שלך, ללכת עם 80 הוכחה המשקאות. מנה של 1.5 גרם של 80 וודקה הוכחה, ג ‘ין, רום או ויסקי יש 75 קלוריות, ואילו אותה מנה של 100 הוכחה יש 90 קלוריות. זה ההבדל 15 קלוריות אולי לא נראה כמו הרבה. אבל אם יש לך משקה אחד של 100 משקאות אלכוהול כל יום במשך שנה, תוספת של 15 קלוריות עשוי להפוך תוספת 1 1/2 קילו. כל הקלוריות נחשבות כאשר אתה מנסה להפסיד, במיוחד קלוריות ריקות מן המשקאות.הקוקטיילים הם גבוהים בקלוריות, אבל כמה יכול להתאים לתזונה נמוכה שלך, כגון מרטיני 2 גרם גרם עם ורמוט יבש , אשר יש 120 קלוריות. מנהטן עשה עם ויסקי, ורמוט יבש ביטר גם עושה אופציה נמוכה קל עם כ 130 קלוריות לכל 2.1 גרם לשתות. מוטיטו המנטה – עם רום, מיץ ליים, מנטה ומגע של סוכר – עשוי גם להתאים את הצעת החוק עם כ 140 קלוריות לכל מנה 6 גרם.

קלוריות במיקסר לשתות

ליקר הוא חלק אחד של משוואת הקלוריות, אבל כאשר אתה מנסה לחתוך קלוריות, גם לשקול את מערבלים אתה משתמש משקאות שלך. הוספת 8 אונקיות של מיץ אננס ל 1.5 גרם של משקה חריף מוסיף עוד 130 קלוריות. אפילו 8 גרם של מים טוניק מוסיף תוספת של 80 קלוריות למשקה שלך. במקום זאת, מוסיפים מים עם קרח או סודה למועדון ליקר שלך – כל אפס קלוריות. השתמש spritz של לימון או סיד עבור טעם. לחלופין, ללכת חצי וחצי עם מיץ שלך מים סודה אם אתה צריך קצת מתיקות. ככלל, עם זאת, עדיף להימנע משקאות מעורבים מתוק כגון חמוץ amaretto או מרגריטה, אשר עשוי להיות 300-400 קלוריות במשקה 6 גרם.

בירה ויין קלוריות

אם אתה לא יכול לשתות את המשקאות שלך בלי אחד המערבבים האהובים עליך, לשקול במקום כוס בירה או יין. א 12 גרם אוירה בירה יש 110 קלוריות, וכן כוס 5 גרם של יין לבן או אדום מכיל 100 עד 105 קלוריות. היזהר עם יינות קינוח מתוק, עם זאת, אשר לארוז יותר מ -300 קלוריות לכל מנה 5 גרם. יינות קינוח יבש הם קצת יותר טוב, אבל עדיין לא קל נמוך ב 200 קלוריות למנה 5 גרם.