מה מזונות יכולים לגרום לעבודה?

בין אם אתה בשבוע 42 שלך להריון וחרדה לפגוש את התינוק שלך או מודאגים על לידה מוקדמת, אתה עשוי להיות תוהה אם מה שאתה אוכל יכול לגרום לעבודה. בעוד נראה שכל מי שאתה פוגש יש את העצה שלהם על איך להביא על אלה contractions, שום מזון לא הוכח מדעית כדי לגרום לעבודה. עם זאת, רוב המזונות שנועדו לגרום לעבודה לא יזיקו לך או לתינוקך, אז קדימה ותיהנה מהם, רק אל תתרגשו אם הם לא ישלחו אותך לחדר הלידה.

אוכל חריף

אם זה אוכל מקסיקני או קארי הודי, מזון מתובל הוא לעתים קרובות hailed בתור עבודה inducer. במחקר שנערך ב -2011 בכתב העת “לידה”, החוקרים בדקו את השיטות שבהן נשים הרות משתמשות כדי לעודד עבודה עצמאית ומצאו כי 10.9% מהמשיבים בסקר אכלו מזון חריף. יש המאמינים לאכול קארי חם יעורר את הבטן שלך, ולכן, התכווצויות שלך, עם זאת, אין ראיות מדעיות קיימת כי אכילת מזון מתובל יתחיל העבודה.

אֲנָנָס

אננס מכיל את האנזים bromelain, אשר עשוי לעזור לרכך את צוואר הרחם ו לעורר שריר חלק כדי לגרום לעבודה. מחממים מעורב שימורים juicing הורס את האנזים, כך bromelain נמצא רק אננס טרי. עם זאת, במחקר 2009 על טיפולים משלימים עבור עבודה מגרה שפורסם ב “טיפולים משלימים קליני בפועל”, מגי אוואנס מציין כי ריכוז של ברומלין אננס הוא כל כך נמוך היית צריך לאכול כמות עצומה של אננס טרי כדי להשיג טיפולית השפעה. זה היה סביר יותר לגרום לשלשול מאשר לעורר התכווצויות.

חציל

שמועות נפוצו כי אכילת חצילים פרמזן יכול לעזור להתחיל לעבוד. יש הטוענים כי בזיליקום ואורגנו המשמשים בצלחת זו הם סוכני המשחק. אמנם אתה יכול ליהנות לאכול חצילים פרמזן ללא חשש כי זה יגרום לך נזק או תינוק, אין ראיות מדעיות עולה כי כך יביא לך קרוב יותר לפגוש את הקטנה שלך.

שחור שוש

שורש ליקוריץ מכיל תרכובת בשם glycyrrhizin, אשר נחשב להגדיל prostaglandins מעורב התכווצות של הרחם. במחקר שנערך ב -2002 בעיתון “American Journal of Epidemiology” מאת טימו סטרנדברג ועמיתיו, צריכת ליקוריץ כבדה במהלך ההריון נקשרה לשיעורים גבוהים יותר של לידה מוקדמת. סוכריות ליקוריץ ביותר נעשה עם טעם ליקוריץ מלאכותי, לא ליקוריץ אמיתי, ואינו מכיל glycyrrhizin. מחקר נוסף צריך להתבצע, אבל זה לא רצוי לאכול כמויות גדולות של ליקוריץ אמיתי במהלך ההריון.

חומץ בלסמי

מעבר לזה להיות תבלין טעים לסלט שלך, כמה אנשים מאמינים כי שתיית חומץ בלסמי יעזור לך להיכנס לעבודה. מסעדה אחת מגישה “סלט יולדות”, אשר לכאורה עוזר לנשים להתחיל את העבודה. עם זאת, טענות אלה אינן מבוססות כלל.

פטל עלה פטל אדום כבר בשימוש נרחב כדי הטון הרחם ולמנוע שלאחר תאריך ההריונות. במחקר שפורסם ב -1999 על עלי פטל והשפעתו על העבודה, דיווחו מיירה פארסונס ועמיתיו ב”קולג ‘האוסטרלי של המיילדות המשולבות “, כי עלילת עלי פטל עשויה להפחית את הסיכוי להגיע אל מעבר למועד הפירעון. במחקר שנערך ב -2001 ב”כתב העת של המיילדות ובריאות האישה “על עלה פטל בהיריון, מישל סימפסון ואח ‘. דווח כי נטילת עלה פטל מ 32 שבועות ההיריון עד העבודה מקוצרת מעט את השלב השני של העבודה והוביל שיעור נמוך יותר של מלקחיים להשתמש. עלה פטל אדום הוא תלול לעתים קרובות כמו תה, ונשים בדרך כלל לשתות אותו מתחיל סביב 32 שבועות ההריון. מחקרים מראים כי שתיית תה עלים פטל בטוח הן לך והן לתינוק שלך, עם זאת, מחקר נוסף צריך להיעשות כדי לאשר את בטיחותו ויעילותו. התייעץ עם הרופא שלך לפני שתחליט אם זה מתאים לך.

אמנם זה לא בדיוק מזון, נשים בהריון יש לבלוע שמן קיק כדי לעורר עבודה במשך מאות שנים. השמן מופק מתוך שעועית של צמח קיק. מחקר שחקר את יעילותו של שמן הקיק כמייצר עבודה אינו חד משמעי, אם כי כמה נשים נשבעו בכך עזרו לעורר את הצירים שלהן. ב -2013 פירסמו אנתוני קלי ועמיתיו סקירה של מחקרים העוסקים בבדיקת שמן קיק כמפיק עבודה ב”מאגר הנתונים של ביקורות שיטתיות “של קוקרן, ומסכם כי יש צורך במחקר נוסף כדי לקבוע את ההשפעות של שמן קיק על עבודה. זה נראה בטוח, אבל בהחלט לגרום לך להרגיש בחילה עשוי לתת לך הקאה ושלשולים. עבודה קשה מספיק בלי בחילות והתייבשות נוספות מהקאות או שלשולים, לכן היזהר לפני בליעת שמן קיק כדי לגרום לעמל.

תה עלי פטל אדום

שמן קיקיון