מה ללבוש לאימון בחורף?

בין אם אתה מפעיל, snowshoeing, קרוס קאנטרי סקי, או סתם הולך לטיול, ההלבשה על הקור הוא חיוני לשמירה על המשטר לממש את כל החורף. זה כבר לא קל כמו לזרוק על הזעות כותנה ו slogging דרך השלג. עכשיו פוליפרופילן, תערובות פוליאסטר חדש, וכן שורה של בדים טק – בתוספת כמה טריקים על איך להתלבש – לשמור לך חמים ונוחים בחוץ, גם כאשר מדחום טיפות מתחת לאפס.

שכבות

הדרך הנכונה להתלבש לאימונים קר מזג האוויר הוא בשכבות אור. תרגיל יכול לגרום לו להרגיש 30 מעלות חם יותר מאשר בחוץ. Overrressing, או ללבוש אחד בגד חיצוני כבד, גורם להזיע יותר מדי. זה מוביל לחות, צמרמורות, מתיחות שרירים ואי נוחות. על ידי לבישת מספר שכבות יש לך את האפשרות של הסרת אחד לפני שאתה מקבל חם מדי. אם זה הופך קריר מאוחר יותר, אתה יכול לשים את השכבה בחזרה.

שכבת הבסיס

להישאר יבש הוא חיוני כדי להישאר נוח במהלך האימון בחורף. בעת בחירת השכבה כי הולך נגד העור שלך לחפש חומרים כי “הפתיל” להזיע הרחק מהגוף. בדוק את התוויות עבור בדים עשויים תערובות צמר, משי או חומרים סינתטיים כגון פוליפרופילן. הימנע כותנה כי הוא סופג ומחזיק זיעה על העור, מה שהופך אותך קר. תערובות פוליאסטר למזג לשמור על הרגליים שלך חם לאפשר חופש תנועה. מכנסיים אימון מתאים רופף זמינים גם עבור אף אחד מביש מדי ללבוש טופס טייטס מתאים.

שכבת בידוד

בדיוק כמו בידוד בבית, השכבה החיצונית שומר על קור וחום פנימה פליס היא שכבת בידוד מושלמת. אור, נשימה וזולה, סוודרים פליס, מעילים אפודים יכול להיות עשוי פלסטיק ממוחזר אז הם גם ידידותיים לסביבה.

שכבה חיצונית

אם יורד גשם, יורד שלג או רוחות במיוחד, הוסף שכבה חיצונית מגוננת, כגון מעיל או סוודר. חפש בדים לנשום, כגון תערובת פוליאסטר. הימנע מחומרים עשויים גומי או plastic.They מלכודת חום ולמנוע אידוי, המאפשר זיעה לבנות וקור לזחול פנימה.

קיצוניות

תרגיל מושך דם מן הידיים והרגליים לכיוון הליבה שלך. לכן חשוב לכסות כראוי את הראש, הידיים והרגליים. רוב חום הגוף – עד 40 אחוזים – בורח דרך הראש שלך. צבא ארצות הברית ממליץ ללבוש כובע סרוגות שניתן למשוך על האוזניים כאשר עובדים ביום קר. רזה, קל כפפות או כפפות עשוי סיבים סינתטיים צריך להיות מספיק כדי לשמור על הידיים שלך חם. אם הם מקבלים חם מדי את הכפפות ניתן תחוב בחגורה או בקלות שנערך בידיים שלך אם אתה מפעיל או הליכה. גרבי כותנה עבים יהיו הרגליים לשחות בזיעה. גרביים עשויים תערובת צמר הם רזים אבל יכול לשמור על בהונות יבשות ו toasty אפילו דרך האימון הקר ביותר.

ללבוש סרט רעיוני על הבגדים שלך או אפוד, כדי להיות בטוח כאשר הוא חשוך החוצה. להתחיל את האימון שלך פונה אל הרוח ולחזור עם הרוח על הגב כדי למנוע צמרמורת לאחר הזעה. אל תשכח משקפי שמש ומסנן קרינה בימים עם שלג על הקרקע והשמש בשמים.

טיפים