מה הוא מספר טוב של משיכות?

הרמה הכללית של הכושר הגופני שלך כוללת מגוון של מאפיינים, כולל סיבולת השרירים, חוזק השרירים, גמישות שרירי השלד והסיבולת הלב וכלי הדם. רמת סיבולת השרירים שלך משתקפת במספר הצירים הרצויים שאתה יכול לבצע בעוד השרירים שלך נמצאים תחת עומס. אחת הדרכים הנפוצות להעריך את זה היא על ידי קביעת מספר pullups רצופים שאתה יכול לבצע.

Pullup תרגיל

את pullup מבוצע על ידי אחיזה בר אופקי עם הידיים, כפות הידיים הפונות קדימה רוחב הכתף בנפרד, והרמת הגוף שלך כך הסנטר שלך עולה מעל רמת הבר. בהדרגה להוריד את עצמך בחזרה למצב ההתחלה, עם הידיים שלך המורחבת במלואה, ואתה השלמת אחד pullup.

מועצת הנשיא על כושר, ספורט ותזונה הערכה

לדברי מועצת הנשיא על כושר, ספורט ותזונה, המבוגר הממוצע צריך להיות מסוגל לבצע בין 10 ו -15 pullups שונה. בקצה התחתון, היכולת לבצע 10 pullups שונה יציין רמה גבולית של כושר בעוד היכולת להשלים 15 או יותר יציין רמת כושר טובה.

הערכת כושר המועמדים

המועמד כושר הערכה משמש כדי לקבוע את רמת הכושר הגופני של המועמדים המבקשים להיכנס לשירותים הצבאיים של ארה”ב. על פי CFA, המספר הממוצע של pullups שבוצעו על ידי גברים הוא תשע על ידי נשים הוא שלושה. גברים אשר מסוגלים לבצע 18 pullups רצופים ונשים אשר יכולים לבצע שבעה נחשבים בעלי רמה גבוהה של כושר.

שרירים בשימוש Pullup

Pullup הוא גם תרגיל מעולה שיטה להערכת סיבולת השרירים שלך כי הוא משתמש כל כך הרבה שרירים. בין השרירים המשמשים לבצע pullup הם litisiumus dorsi ו שרירים טרפז של הגב, שרירי החזה של החזה שלך, deltoids של הכתפיים שלך, שרירי הזרוע ואת שרירי הזרוע שלך.