מה גורם לכאב הברך החיצוני בזמן ריצה?

הברכיים שלך להשפיע על כל צעד לרוץ אתה לוקח. אתה יכול לעזור לשמור על הברכיים בריא על ידי בניית קילומטראז שלך לאורך זמן לדעת מתי לנוח. אם הברכיים שלך מתחיל להזיק, חשוב לדעת מה גורם לכאב שלך, כך שתוכל לטפל בו כראוי. תסמונת הלהקה Iliotibial, או תסמונת הלהקה IT, הוא גורם שכיח של כאבי ברכיים חיצוניים עבור הרצים.

מַשְׁמָעוּת

תסמונת הלהקה Iliotibial גורמת לכאב בברך שימנע ממך לפעול. אם לא מטופל, כאב בברך עלול להיות כל כך חמור כי הליכה הופך קשה. כמו פציעה כרונית, overuse, תסמונת הלהקה IT מצטבר לאורך זמן ולוקח זמן לרפא. טיפול לא נכון יכול להפוך את תסמונת הלהקה ל- IT לבעיה חוזרת עבור רצים.

גורם ל

החיכוך שנגרם על ידי הלהקה iliotibial לרוץ על החלק החיצוני של הברך שלך גורם לכאב הברך לרוחב הקשורים תסמונת הלהקה IT. יותר מדי מתח לשים על ה- IT הלהקה שלך כדי לייצב את הרגל נגד התנועה הטבעית החיצונית של הרגל במהלך ריצה גם תורמת כאב הלהקה IT.

תסמינים

כאבי ברכיים חיצוניים הוא הסימפטום הקלאסי של תסמונת הלהקה. החלק החיצוני של הברך שלך הוא נקודת ההכנסה של ה- IT הלהקה, כך שאם רקמת חיבור זה הופך להיות חזק, זה יהיה למשוך בנקודת הכניסה. ההיבט לרוחב של הברך הוא גם שם החיכוך בונה כמו הלהקה נע קדימה ואחורה על epicondyle לרוחב. אתה יכול גם להרגיש כאב מחוץ הירך שלך, כמו זה הוא המקור של ה- IT הלהקה.

יַחַס

לוקח הפסקה של ריצה עוזר להקת ה- IT שלך לרפא. איפוס הברך שלך נוקט אנטי דלקתיים מפחית כאב ודלקת. קרח את הירך שלך אם אתה מרגיש כאב שם. מתיחה את ה- IT הלהקה והירכיים מסייעת להפחית את המתח שתורם ל- IT ברך כאבים בברך.

מְנִיעָה

תרגילים ומתיחות המכוונים את ה- IT הלהקה וחוטפים הירך ישמור על השרירים שלך ורקמת חיבור חזקה וגמישה. כוח השרירים תומך המפרקים ורקמות חיבור ולכן אתה פחות סביר לשים עודף זן על הלהקה שלך IT. שמירה על הירכיים שלך ו- IT הלהקה גמישה מפחיתה את הסיכויים של המתח.