מה בראס הם הטובים ביותר עבור החזה גדול להרים?

כאשר אתה ניחן היטב, בחירת החזייה המספק מעלית ותמיכה מתאימים ישמור לך להסתכל הכי טוב שלך מרגיש נוח. טוב החזייה הולם לא רק לעזור היציבה שלך ואת המראה, אלא גם להפחית בחזרה, צוואר וכתף כאבים. ללמוד איך לבחור ולהתאים חזייה יכול לעשות את ההבדל בשני המלתחה שלך ואת איכות החיים הכוללת שלך.

סגנונות

מגוון רחב של סגנונות חזייה שונים יכולים לספק מעלית ותמיכה עבור שדיים גדולים. חזיות רבות המיועדות לנשים גדולות יותר הן כיסוי מלא, עם כוס המכסה לחלוטין את השד. Bracon בסגנון בראס לכסות את החצי התחתון של השד, אבל להשאיר את החלק העליון של החזה חשוף, בדרך כלל עם רצועה רחבה straps. חזייה צונחת נמוכה, עם רק צר להצטרף במרכז החזייה, אלה בראס למשוך את השדיים קרוב במרכז החזה, יצירת מחשוף. עבור הכושר הבטוח ביותר, לחפש חזיות להדק בחלק האחורי עם לפחות שלושה סגירת וו ועין. בחר רצועות רחבות יותר כדי להפחית את המתח בכתף.

גודל

ללא קשר לסגנון החזייה, היא לא תרים ותתמוך בחזה שלך אם הוא בגודל שגוי. החזייה מקצועי מתאים, עדיף בחנות הלבשה תחתונה או חנות כלבו עם מבחר רחב גודל, הוא אידיאלי, עם זאת, אתה יכול להעריך את הגודל בבית עם קלטת מדידה. ללבוש החזייה הטובה ביותר שלך, למדוד מתחת bustline שלך, מושך את הקלטת snugly, כדי לקבל את גודל הלהקה מדידה, אם המדידה היא מספר מוזר, להוסיף 1 אינץ ‘. למדוד את החלק המלא של השד, שמירה על הקלטת במקביל לרצפה אבל לא חזק מדי, כדי לקבוע גודל כוס. הפחת את גודל הלהקה ממדידת החזה המלאה. אפשר 1 אינץ ‘לכל כוס גודל, למשל, הבדל 4 אינץ’ הוא כוס D. אם המדידה שלך underbust הוא 34 אינץ ‘ואת מדידת overbust שלך הוא 40 אינץ’, נסה 34F.

לְהַתְאִים

תחתונים של החזייה שלך צריך להכיל את השד, כולל רקמת השד באזור בית השחי. החוטים צריכים לשכב על החזה שלך, הן בצדדים והן בין השדיים. כוסות לא צריך להיות עודף בד, קמטים או gape בצדדים או בחזית. רקמת השד צריכה להיכלל בכוס. ספל קטן מדי ידחוף את רקמת השד מן הצדדים ואת החלק העליון של כוסות החזייה. להקות חזייה צריך להתאים בנוחות, יושב שטוח מקביל לרצפה כל הדרך סביב הגוף.

החזייה הטובה ביותר עבור הגוף שלך

אם יש לך bustline, מעוגל, אתה יכול להיות נוח במגוון של סגנונות החזייה, בהתאם לסגנון של החולצה או השמלה. Bustlines כי הם מלאים יותר בתחתית אולי לא נראה הכי טוב שלהם בסגנונות כיסוי מלא, שכן השדיים לא יכול למלא את החלק העליון של כוסות. בראון סוג בראס עשוי להציע צללית מחמיאה יותר אם החזה שלך הוא fuller בתחתית. אם אתה גדול busted, אבל את השדיים הם לא כמו צעיר או מלא כמו שאתה רוצה, חזייה לצלול יכול לספק מבט מלא יותר ולהדגיש מחשוף. אם יש לך פטמות בולטות או מעדיף מראה חלקה, מעוגל, סגנונות החזייה ביותר זמינים בכוס יצוק או חולצת טריקו החזייה וריאציות. אתה יכול גם מעדיף כוס מעוצב אם יש לך הבדל קטן בגודל בין השדיים שלך, כמו כוסות מעוצב יכול ליצור את המראה של bustline אפילו יותר.