מה אתם אוכלים לפני משחק הוקי?

הביצועים שלך במשחק הוקי עשויים לסמוך על מה שאכלת לפני תחילת הזמן כמו על כמה אתה כבר מאומן. אכילה גרועה יפגע לך נפשית ופיזית. איזון טוב של פחמימות מורכבות, חלבון, שומנים ושומנים בריאים ללב, עם זאת, ייתן לך את ההזדמנות כדי לשחק את הפוטנציאל שלך. תוכנית על אכילת ארוחה pregame שלך ​​בערך 2-4 שעות לפני תחילת המשחק. שאל תזונאי ספורט לעזרה אם אתה מתקשה לפתח תוכנית אכילה זה עובד בשבילך.

מקור עשיר בפחמימות הוא חלק חיוני של הארוחה שלך מראש הוקי. פחמימות לספק את השרירים עם האנרגיה שהם צריכים עבור דרישות אנאירוביות ממושכת של הספורט. אם הדיאטה שלך אינה כוללת מספיק מזון כדי לבנות את הפחמימות שלך כמה שעות לפני המשחק, אתה עלול להיות עייף בטרם עת. יש מאפין או מאכל אנגלית מלאה, פסטה, פסטה מחיטה מלאה, לחם מחיטה מלאה, גרגרים מבושלים כמו אורז חום או שעורה, תערובת עקבות או גרנולה עם הארוחה העיקרית שלך. כמו גישות זמן המשחק, יש פירות טריים או 100 אחוז מיץ תפוזים לפחמימות פשוטות שניתן במהירות metabolized עבור אנרגיה.

דלג על מקורות חלבון עתירי שומן כמו פפרוני, בייקון, חזיר, בשר בקר או מאכלים מטוגנים כמו עוף. במקום זאת, יש מוצרי חלב נמוך או לא שומן כמו יוגורט או גבינה, עוף ללא עור או תרנגול הודו, שעועית מבושלת או קטניות, טופו, דגים, רכיכות או חתכים רזים של בשר בקר או חזיר כאשר אתה תדלוק לפני משחק הוקי. קבלת מספיק חלבון תסייע לשמור על רמת האנרגיה שלך, אומר שון Donellan, מנהל ביצועי הספורט של צוות הוקי מקצועי ניו יורק Islanders.

השומנים מונו ו polyunsaturated יש לכלול את שגרת הארוחה pregame שלך. אלה כוללים שמנים צמחיים כמו קנולה או שמן זית, אבוקדו, אגוזים, זרעים או דגים עשירים בחומצות שומן אומגה -3 כמו סלמון. הימנע חמאה, שומן, מוצרים עתירי שומן כמו תחבושות מסחריות. סלטים מובילים עם אבוקדו קצוץ, מפזרים ירקות מאודים כמו שעועית ירוקה עם שקדים קלויים או פקאנים או עוף או מאכלי ים בשמנת ויניגרט שמן זית לפני צלייה, צלייה או צלייה. אל תגזים – קצת שומן יעזור לך להרגיש מלא, אבל יותר מדי יכול להאט את העיכול שלך ולהשאיר אותך מרגיש איטי על הקרח.

אם אתה לא שותה מספיק נוזל לפני משחק הוקי, זה לא משנה מה אתה אוכל – אתה תהיה יותר סביר להתייבש והביצועים שלך יסבלו. על פי אוניברסיטת קולורדו הרחבה, ספורטאי צריך לצרוך לפחות 2-3 כוסות מים עם ארוחה pregame שלו, ואחריו 2 עד 2/2 כוסות מים 2 שעות לפני תחילת המשחק ועוד 2 כוסות חצי שעה לפני לְשַׂחֵק. המים צריכים להיות צוננים, אם בכלל אפשרי, שכן נוזלים קרים נספגים מהר יותר מאשר חמים.

דונלן מציע מגוון של ארוחות לאכול לפני משחק הוקי: חזה עוף בגריל, פסטה מחיטה מלאה ברוקולי מאודה ברוטב מרינדה, סלמון עם אורז וירקות חומים, עטיפה שלמה המכילה ירקות בגריל ובשר רזה עם לבוש רוֹטֶב. אם לוח הזמנים שלך רק מאפשר לך לאכול כשעה לפני המשחק, כדי להיות בטוח עדיין לעבוד פחמימות, חלבון ושומן לתוך הארוחה, פשוט לעשות את זה קטן יותר. גרנולה, פירות ואגוזים המעורבים ביוגורט או חצי מאפין אנגלי עם רוטב עגבניות וגבינה הן בחירה טובה.

ממלאים פחמימות

פיק חלבון Lean

כלול שומנים בריאים

לשתות הרבה נוזלים

ארוחות לדוגמא