מהירות & מיזוגים

בעוד הספורטאים יבנו את מהירותם, זריזותם והתניה שלהם באמצעות שיטות העבודה שלהם ותחרויות, שילוב של אימון נוסף לתוך משטר הטיפול שלהם יכול לתת להם יתרון נוסף נגד המתחרים. בנה שלושה מפגשי אימון נפרדים בשבוע, כאשר כל אחד מהם מתמקד בזריזות ובהאצה, מהירות או גמישות והתניה מהירה.

ארגון משטר הדרכה

מהירות ו מיזוגים workouts צריך להיות משולב לתוך משטר אימונים שלושה ימים בשבוע. אם נעשה על ימים בפועל, מהירות האימון צריך להתבצע לפני בפועל, כך עייפות לא להשפיע לרעה על ההגעה המהירה ביותר במהלך האימון. אימון אימונים צריך להתבצע לאחר תרגול מתוזמן, כך עייפות לא להשפיע לרעה על ביצועי הספורט. יש צורך בחום דינמי של 15 דקות לפני ההתחלה. ExRx.net ממליצה לארגן שלושה ימים מהירות התניה משטר להתמקד זריזות ו drills האצה ביום הראשון, מהירות drills ביום השני ואת זריזות ו מהירות תרגילי התעמלות ביום השלישי. הציוד היחיד הדרוש לאימונים הוא קבוצה של ארבעה קונוסים.

זריזות ו Acceleration אמון

זריזות זריזות האימון מתמקדת בפיתוח היכולת לשנות כיוונים במהירות ולשפר את המהירות צעד ראשון. הוא כולל zig-zag sprints זריזות, הקופסה התיבה ואת התרגיל צעד ראשון. עבור ספרינט זיג זג זריזות, קונוסים הם יצאו בקו ישר כמה מטרים משם. הספורטאי פורץ דרך הקונוסים, מזדחל בין כל אחד מהם במהירות האפשרית. עבור תרגיל הקופסה, ארבעה קונוסים הם יצאו בכיכר, עם כל אחד מהם חמישה מטרים. הספורטאי עושה את דרכו סביב הכיכר, רץ קדימה, מחליק הצדה ואת backpedaling כך שהם תמיד פונה קדימה. את התרגיל צעד ראשון דורש קונוסים להיות מוגדר בהרכב זיג זג עם כל אחד על חמישה מטרים זה מזה. הספורטאים מתחילים בחרוט הראשון ו ספרינט באלכסון לכיוון החרוט הבא. להאט לרוץ סביב החרוט ולאחר מכן להתפוצץ שוב כדי רצים באלכסון לכיוון החרוט הבא. השלם כל תרגיל חמש פעמים, מנוחה 60-120 שניות בין כל קבוצה.

אימון מהירות

אימון מהירות יכלול תרגילי כרוך sprinting ישר קדימה. תקופות מנוחה יהיה מעט יותר, כך הספורטאים יכולים להתאושש לחלוטין בין כל תרגיל. המרחק sprinted צריך לשקף את הדרישות של הספורט. לדוגמה, שחקני כדורגל יצטרכו לשלב Sprints של מרחק ארוך יותר מאשר ספורטאים כדורסל בשל הבדלים בגודל של שדה ובית המשפט. על פי ExRx.net, שחקני בייסבול וסופטבול צריכים לרוץ מרחק של 30 מטר, שחקני כדורסל צריכים לרוץ למרחק של 20 מטר, וכדורגל וכדורגל צריכים לרוץ בין 10 ל -40 יארד, תלוי במיקום שהם משחקים. סך של 4 עד 10 ספרינטים הם להסתיים במהלך האימון, עם ארבע עד שבע דקות מנוחה בין כל סט.

הזריזות ואת מהירות התניה אמון

את זריזות ואת מהירות מיזוג אמון משלבת הן שינוי של drills כיוון ישר sprints קדימה. כדי לשפר את ההתניה, תקופות מנוחה נשמרות קצרות. עבור זריזות, 10 סטים של התרגיל מעבורת כלולים, עם 30 תקופות מנוחה השני בין כל אחד. עבור תרגיל המעבורת, שלושה קונוסים נקבעים בקו ישר כך שהם במרחק של 10 מטרים זה מזה. הספורטאי מתחיל בחרוט המרכזי ומסתובב אל החרוט שמימינם. הספורטאי נוגע בו ואז משנה כיוונים, רצים 10 מטרים לחרוט בקצה השמאלי. אתלט מכן מכה את חרוט, מסתובב ו sprints בחזרה חרוט במרכז. האימון מסיים עם 10 עד 20 ספרינטים ישר קדימה של 20 עד 50 יארד, עם 15 עד 30 שניות תקופות מנוחה בין כל קבוצה.