למה היה בן 8 חודשים לסרב מזון & בקבוקים?

כאשר הילד שלך הוא בן 8 חודשים, הוא מתחיל לפתח את האישיות שלו. הוא מתחיל לעשות דברים חדשים ולומד בקצב מהיר. עם זאת, עם זאת, עשוי לבוא שינוי בהעדפות המזון שלו ואת הבקבוק. אולי הוא לא רוצה שתאכל אותו עוד יותר או את הבקבוק שלו, וייתכן שהוא יסרב לעשות את כל המאמצים לעשות זאת. הפתרון לדילמה זו ניתן למצוא בשינויים אחרים שהוא עובר.

לידה עד 8 חודשים

כשהיה לך התינוק הראשון שלך, היית כנראה קצת מרופט על ידי לוח הזמנים שלו מתוזמן. התינוק שלך צריך כל הזמן האכלות תנומות, לפעמים ללא חרוז או סיבה. עכשיו, אתה והתינוק שלך יש לשקוע שגרת אמין למדי, עם לתת לך את התינוק מה שהוא צריך בכל פעם. התינוק שלך כנראה היה שיש מזון טהור במשך זמן מה עכשיו ואולי אפילו לשמש את הטעמים השונים. כמובן, עכשיו שיש לך את כל הבנתי, הגיע הזמן לשנות את הכל שוב.

פיתוח ב 8 חודשים

ייתכן שתשים לב שהתינוק שלך הרבה יותר ערני ומודע מכפי שהיתה פעם. ואילו היא היתה מרוצה פשוט לשבת מסביב, עכשיו היא רוצה להסתובב ולחקור את העולם. על ידי 8 חודשים, רוב התינוקות יכולים להתגלגל בשני הכיוונים, רבים יכולים לשבת ללא תמיכה וחלקם יכולים אפילו לזחול בעצמם. בקיצור, התינוק שלך משתנה במהירות מתינוקת לאדם יותר עצמאי, והתנהגותה משתנה ככזה.

עם אוכל

אם התינוק שלך כבר לא מתעניין במזון הטהור שהזנת אותו, זה עשוי להיות סימן לכך שהוא מוכן למאכלי שולחן. נסו לתת לו חתיכות קטנות של מזונות שאתם אוכלים, כגון עוף, פסטה ופירות. הוא אולי לא יהיה מוכן ללעוס כמויות גדולות של מזונות אלה עדיין, אבל עם הזמן הוא ילמד ליהנות מרקמים וטעמים שלהם. הוא עשוי גם למצוא כי לעיסה על מזון השולחן מרגיע את כאבי השיניים שלו. בנוסף, להרים מזון שולחן לשים אותם בפיו עשוי לעזור לו לפתח תיאום עין יד.

עם בקבוקים

בדיוק כפי שהילד שלך נראה משועמם עם מזונות טריים, הוא עשוי לרצות להפעיל קצת יותר שליטה על הזנות הנוסחה שלה. תן לתינוק שלך להחזיק את הבקבוק שלה ולראות איך היא לוקחת אותו. היא אולי לא תהיה מוכנה עדיין – כמה תינוקות לא יכולים להחזיק את הבקבוקים שלהם עד גיל 10 חודשים – אבל להחזיק את הבקבוק שלה עשוי לעזור להפוך את זמן האכלה למעניין יותר עבורה. ייתכן גם שהיא מוכנה לקחת את האכילה שלה בספל.

השאר את עיניך פתוחות

לעתים קרובות, תינוקות עושים דברים כי הם לא יודעים איך לתקשר. אם התינוק שלך מסתובב כשאתה נותן לו את המאכלים האהובים עליו, אולי זה מפני שהוא מנסה להגיד לך שהוא מוכן להאכיל את עצמו. אם הוא מרים דברים מהרצפה ומכניס אותם לפיו, זה יכול להיות מאותה סיבה. זה תלוי בך כדי להרים את הרמזים האלה ולברר אם הילד שלך מוכן לשלב הבא. אולי המהירות שלו עם מזון ובקבוקים היא רק הדרך שלו להגיד לך שהוא רוצה להאכיל את עצמו.