לחדש מטרות עבור בני נוער

אתה יכול לעזור לנער שלך לבנות את קורות החיים שלו על ידי מראה לו איך מבנה זה, איך להציג את החינוך שלו, התנדבות וניסיון בעבודה, וכיצד לכלול את המטרה לחדש. מטרת קורות חיים מספרת את המעסיק הפוטנציאלי מה העשרה שלך רוצה את העבודה שלו, אז להיות ספציפי – זה יכול לעשות את כל ההבדל.

מַטָרָה

המטרה על קורות חיים אומר מעסיק פוטנציאלי מה העשרה שלך מקווה לצאת העבודה שלו. בין אם זה התמחות הקיץ או לאחר שעות הלימודים, המטרה עשויה להיות הרושם הראשון של המעסיק של העשרה שלך. כי זה אחד המרכיבים הראשונים של קורות חיים, המטרה של העשרה שלך צריך להיות ברור עד כדי כך. אם אתה לא יכול לחשוב על מטרה ברורה, זה יכול להיות הכי טוב להשאיר את זה מחוץ לחדש לגמרי כדי להשאיר מקום למידע טוב יותר כך המעסיק יכול לקבל החלטות המבוססות על כישורים וניסיון במקום, על פי מאמר 2012 עבור “פורבס ” מגזין.

סוג עבודה

בגלל העשרה שלך יש לוח זמנים מוגבל, אובייקט יכול לעזור לספר המעסיק את הזמינות הכוללת שלו לפני שהוא אפילו מגיע לראיון. זה מאפשר למעסיק כדי לסנן קורות חיים על בסיס זמינות ומונח עבודה. אם העשרה שלך יכול לעבוד רק בקיץ או רק אחרי בית הספר, למשל, מטרה טובה תהיה “להשיג תעסוקה בקיץ” או “לעבוד במשרה חלקית ב [שדה מסוים].

חוויה ספציפית

בני הנוער שלך יכול גם להשתמש במטרה כדרך להראות מעסיק פוטנציאלי מה הוא מקווה להשיג דרך העבודה. זה אומר המעסיק כי העשרה שלך לא רואה עבודה לאחר שעות הלימודים כדרך להרוויח כסף, אלא כדרך לשפר את כישוריו, לצבור ניסיון ולהיות עובד טוב יותר. הוא יכול להשתמש במשהו כמו, “כדי לצבור ניסיון במגזר הטכנולוגיה באמצעות עבודה במשרה חלקית”, או “כדי לקדם את התשוקה שלי לתעשיית האופנה באמצעות התמחות הקיץ.

מיקום מדויק

אם העשרה שלך מקווה להשיג מיקום מדויק בחברה, הוא צריך להשתמש המטרה שלו כדי לכוון את כוונותיו בהתחלה. אם הוא פונה כפקיד גרב לחנות מכולת, למשל, המטרה שלו יכולה להיות ספציפית יותר, כגון “להשיג עבודה במשרה חלקית כפקיד גרב”. אמנם זה עלול להגביל את העשרה שלך ככל לחדש את כללי, הוא יכול לקחת את הזמן כדי להתאים אישית כל קורות החיים שהוא מגיש או להשתמש באותו קורות חיים עבור עמדות דומות בחברות שונות.