כל הגוף רטט בטיחות המכונה

רטט גוף שלם הוא תרגיל טכנולוגיה המתרחשת על פלטפורמה רוטט בשני או שלושה כיוונים בתדרים גבוהים מאוד. אימון רטט עשוי להיות בעל ערך עבור אתלט המבקש שיפורים כוח, כוח וגמישות. זה יכול לשפר את זרימת הדם ואת מהירות ההתאוששות, וכן להגדיל את צפיפות העצם. המכונה עשויה אפילו להגדיל את ההורמונים של הגוף. עם זאת, אלה היתרונות הפוטנציאליים אינם באים ללא סיכון, אבל הסיכון הזה יכול להיות מקולקל עם השימוש הנכון בחירת ציוד.

מחלות לב וכלי דם ומחלות

הרטט של הגוף כולו עשוי להיות לא בטוח עבור אלה עם מספר מחלות לב וכלי דם כמו שבץ קודם, מחלת לב, קרישת דם הפרעות, פקקת ורידים עמוק ותנאי סכרת חמור שבו זרימת הדם לרגליים הוא פחתה. PowerPlate, Inc, יצרנית של מכונות רטט הגוף כולו מציע כי כל החולים הלב לקבל אישור מן הרופאים שלהם לפני העוסקים אימון רטט.

תנאים אורטופדיים

פציעות, במיוחד נקעים לאחרונה, זנים, ניתוחים, ודמעות, בדרך כלל לעשות שימוש של אימון רטט הגוף כולו באופן זמני לא בטוחים. בשל המהירות של תנודות המובילות התכווצות שרירים רפלקסיבית, פציעות, הצטלקות, תפרים יכול להיות פגום יותר, מעכב את תהליך הריפוי. עם זאת, על פי מחקר של ד”ר קלרנס תומפסון ממרכז המחקר CRIR בקוויבק, קנדה. המחקר של תומפסון הוכיח כי רטט הגוף כולו עשוי לסייע לשפר את התוצאות בעקבות פציעה בקרסול, כאשר נעשה שימוש כמו חתיכת פאזל התאוששות.

חומרה נוספת

יש להימנע מאימון רטט לפני קבלת הסכמת הרופא אם יש לך קוצב לב, הותקנו לאחרונה עם כל ציפוי, מחברים, סיכות או ברגים, שכן התנודות עשויות לסלק או לשנות את מיקום המכשירים ולהיות מסוכנים. אימון על מכונת רטט עשוי להיות אפשרי לאחר אישור, אבל יש לנקוט בזהירות כדי למנוע פעילות נושאת משקל הכולל שבו רטט יכול להעביר את כל הגוף שלך, אומר הפיזי אלפיה אלבסיני, מחברם של “באמצעות רטט הגוף כולו פיזיותרפיה וספורט .

ראש פציעות

כמה מכונות רטט לייצר למעלה ולמטה תנודות שיכולים להתנדנד המוח בתוך הגולגולת. אף כי לא קטלני, אומר המטפל הפיזי ד”ר צ’רלי ויינגרוף, זמן רב מדי עם רטט של כל הגוף עלול להוביל לסימפטומים כמו זעזוע מוח. Weingroff גם מזהיר מפני השימוש בכל רטט בעקבות פציעות ראש וצוואר, כדי למנוע סיבוכים פוטנציאליים נזק נוסף.

תנאי העין

כמה תנאים של העין כפי שנקבע על ידי רופא העיניים שלך עשוי להתנגד לשימוש של רטט הגוף כולו. התפרצויות העדשה של העין דווחו בעקבות הפעלת אימון רטט על ידי ד”ר חואן ולה, רופא עיניים וחוקר בברצלונה שבספרד. כתב היד של ד”ר ולה דנו בשני מקרים נפרדים של נקעים של עדשת העין בשתי נשים מעל גיל 65 עם תנאי העין הקיימים. רטט הגוף כולו הוא בטוח בדרך כלל, עם זאת, אישור צריך להיות מושגת אם היו לך כל ניתוחי עיניים האחרונות או ניוון עיני ידוע לפני תחילת תוכנית אימונים אינטנסיבית.