כאשר מרימים משקולות, מתי נושפים ושואפים?

כאשר אתה מתמקד בצורה נכונה ונאבק להרים משקולות, זה יכול להיות קל לשכוח את הנשימה. אבל השרירים שלך צריך חמצן מהדם שלך לעבוד ביעילות, נשימה לא נכונה יכולה לעשות הרמת משקולות הרבה יותר מאתגר, אפילו להפריע את הגישה של הלב לדם. לוקח זמן להתאמן נשימה נכונה עשויה להיות הצעד הראשון לקראת שיפור איכות האימון שלך.

היכונו להרים את המשקל על ידי אימוץ הטופס הנכון עבור התרגיל שאתם מבצעים. כאשר אתה זז לתוך המיקום שלך, לקחת נשימה איטית, מכוונת. הבטן שלך צריך לנפח החוצה אם אתה נושם כראוי. הימנע עצירת נשימה, אבל לוודא שאתה לא hyperventilating או לקחת חצי נשימות. זה יכול לעזור לשאוף לספירה של 10.

הרם את המשקל. כאשר אתה מפעיל את עצמך, נשף לאט. משקולות משקולות לפעמים נושפים בבת אחת, אבל זה הרבה יותר יעיל לנשוף באיטיות לספירה של 10. כפי שאתה לנשוף, הבטן שלך צריך לשקוע כי אתה משחרר אוויר. שואפים לעשות את הנשימה בקנה אחד עם התנועות שלך, כך שאתה עושה עם שלב המאמץ של הרמת כפי שאתה נושף.

שאפו שוב כאשר אתם מורידים את המשקל בחזרה לקרקע. אם אתה מחזיק את המשקל במשך תקופה ארוכה של זמן במקום לעשות הרמה מהירה, ייתכן שיהיה עליך לקחת נשימות מרובות במהלך תקופת המאמץ. ודא כי אתה תמיד שואף במהלך ההרים הראשוני, ואת המטרה להפוך את הנשימה שלך מכוונת ואיטית כמו שאתה מחזיק את המשקל.