חומצות האמינו הטובות ביותר לאימון משקולות

הגוף שלך דורש מספר חומצות אמינו לגדול ולשבור מזון. חומצות אמינו יכולות לעזור לגוף ליצור אנרגיה וחומר התורם לצמיחת השרירים, הידועה בשם חומצות אמינו. הטוב ביותר חומצות אמינו ספקים לאימון משקל לספק מגוון רחב של חומרים שהגוף שלך זקוק לתיקון רקמות וצמיחה. אתה יכול לקבל את התוצאות הטובות ביותר על ידי שילוב של מספר חומצות אמינו ספקים.

Leucine היא חומצת האמינו הרביעית המרוכזת ביותר ברקמת שריר השלד. תרכובת זו היא חומצת אמינו בשרשראות, המהווה כ -8% מכל חומצות האמינו במבני החלבון בגוף. Leucine חיוני לבריאות הכללית שלך ואת אחד התוספים הטובים ביותר עבור אימון משקולות. חומצת אמינו זו נותנת לגוף אנרגיה בזמן אימון על ידי שימור גליקוגן ברקמות השריר. תוספי Leucine עשוי לעזור לגוף שלך להסדיר רמות חנקן ולשמור על יכולות החשיבה שלך שיכולים לרדת עם אימון אינטנסיבי. המפרקים, השומן בגוף, מסת שריר, רמות הסוכר בדם ורמות החלב עשויות להשתפר עם תוספי הליאוצין. Leucine גם מגביר את הפרשת הורמון הגדילה בגוף.

Isoleucine הוא בין הטובים ביותר חומצות אמינו ספקים לאימון משקל, בין השאר, כי זה שרשרת האמינית שרשרת שרשרת תזונה תזונתיים חיוניים. חומצת אמינו זו דומה leucine ומספק את רוב היתרונות בריאות ומשקל זהה. הגוף שלך משתמש isoleucine לייצר חומרים ביוכימיים הדרושים כדי לייצר אנרגיה תפקוד המוח. תוספי Isoleuce עשויים גם לעזור לך להישאר ערניים וממוקדים במהלך האימון שלך. Isoleucine גם תומך בריפוי פצעים בריאים, כי זה עוזר ליצור המוגלובין ו קרישי דם.

Valine היא שרשרת שרשרת האמינית שרשרת קשורה leucine ו isoleucine מבנית ופונקציונלית. חומצות אמינו אלה הם חומרים תזונתיים חיוניים המסייעים לקבוע את המבנה תלת מימדי של חלבונים בגוף. יתרונות אימון משקל הקשורים valine כוללים שמירה על איזון חנקן בריא, לעזור לגוף להשתמש בגלוקוז ביעילות. Valine גם תומך במשקל אימון התאוששות על ידי תרומה לצמיחה של רקמת שריר ותיקון.

אתה יכול להרוויח בחינם טופס חומצות אמינו בחינם אם הדיאטה שלך כולל חלבונים לא שלם. חלבונים שמגיעים ממזונות צמחיים אינם מלאים, ועליך לשלב אותם עם מזונות או תוספי מזון אחרים כדי לתת לגוף את החומרים המזינים הדרושים לו. אתה יכול גם ליהנות ללא תשלום בצורת חומצות אמינו חומצות אם סך צריכת הקלוריות שלך הוא גבוה או נמוך יותר מאשר כמות הקלוריות הנדרשת כדי לשמור על משקל הגוף שלך. תוספי חומצות אמיניות חופשיות מסייעות להבטיח מספיק חומרים מזינים לאנרגיה שרירית, תיקון רקמות וצמיחה.

אתה כבר יכול לקבל את חומצות האמינו שאתה צריך מן האוכל שאתם אוכלים. Medline Plus מציין שאמריקאים אוכלים כמות כפולה של חלבון, וממליצים על תוספי חומצות אמינו או על צריכת חלבון גבוהה מדי, משום שהם יכולים לקדם את אובדן הסידן ולטפל בכליות. מינהל המזון והתרופות האמריקני אינו רואה בתוספי חומצות אמינו מזון, ותוספי תוספי מזון אינם מוחזקים לפי אותם סטנדרטים של יצרני תרופות. לכן, תוספי יכול גם להיות מזוהמים עם חומרים מזיקים אחרים. תמיד לדון ספקים ומשקל אימונים במשקל עם הרופא שלך לפני השימוש בהם. דיאטנית או תזונאי רשום מוסמך מאמן אישי יכול גם לעזור לוודא תוספי שלך לא משפיעים לרעה על הבריאות שלך או האימון שלך. חנקן בשתן שלך יכול לעזור להצביע על צריכת חומצת אמינו מופרזת, כי חנקן הוא מרכיב של חומצות אמינו. אנשי מקצוע אלה עשויים להשתמש בדיקות אבחון, כגון בדיקות חנקן שתן, כדי לקבוע אם צריכת שלך גבוה מדי.

Leucine

Isoleucine

ואלין

צורה חופשית

שיקולי בריאות