זיהומים חוזרים של שמרים אצל פעוטות

זיהומים שמרים נגרמות על ידי גידול של פטרייה על הגוף. פטרייה זו ידועה בשם קנדידה, ולכן זיהומים שמרים ידועים כמו קנדידה. בעוד שמרים בדרך כלל חי על הגוף שלך, המערכת החיסונית שלך שומר אותו מלהיות מסוכן. עם זאת במצבים מסוימים, כגון אם אתה חולה ולקחת אנטיביוטיקה, קנדידה יכולה לצמוח מתוך שליטה. ב פעוטות זיהומים קנדידה יכולה להתרחש בפה ובאזורי איברי המין. זה יכול לחזור כי אזורים אלה לחים וחמים וליצור סביבה ידידותית לצמיחה של שמרים.

אוראלי תראש

קיכלי פה הוא זיהום שמרים או בפה. רוב האנשים יש כמות קטנה של קנדידה בפה שלהם מערכת העיכול, אבל, בתינוקות, המערכת החיסונית לא יכול לשמור על הצמיחה קנדידה לבדוק. Oral thrush גם יכול להתרחש לאחר מתן פעוט שלך מנה של אנטיביוטיקה, כמו חיידקים כי בדרך כלל להילחם הקנדידה נהרגים על ידי אנטיביוטיקה. סימנים של פטרת פה כוללים כתמים לבנים על השפתיים, הלשון והשיניים, כמו גם עור scaled סביב הפה.

קנדידיאזיס

זיהומים שמרים יכולים להתרחש על איברי המין של שתי הבנות והבנים. תסמינים של דלקות שמרים בנרתיק כוללים הפרשות לבן או צהוב מן הנרתיק, גירוד, צריבה ואדמומיות על החיצוני הנרתיק. הסימפטומים של קנדידיאזיס הפין כוללים אדמומיות או קנה מידה על החלק התחתון של הפין ואת פריחות כואבות. זיהומים שמרים להתרחש באזורים אלה כי יש להם חם, לח סביבות.

חתול פריחה

פריחה חיתול מתפתח מתחת חיתול פעוט שלך ולעתים קרובות נגרמת על ידי קנדידה. זה יכול להתרחש כאשר האזור לא נשמר יבש ונקי. פריחה חיתול גם יכול לקרות אם הפעוט שלך יש צואה תכופים. שלשולים חוזרים יכולים להוביל לזיהומים חוזרים ונשנים של שמרים.

יַחַס

קנדידה כי הוא על העור בדרך כלל מטופל עם משחות תרופות. אם הזיהום הוא הנרתיק או פי הטבעת, זה יכול להיות מטופלים עם נרות תרופות. זיהומים אוראליים יכולים להיות מטופלים עם מי פה תרופות או מעדרים. הרופא שלך יכול לייעץ לך על אילו תרופות העבודה הטובה ביותר. אם הזיהום הוא חמור, ייתכן שיהיה צורך לקחת תרופות נגד שמרים דרך הפה.