זה קשה יותר לרדת במשקל כאשר יש לך הצטננות או שפעת?

אתה יכול לשקול את קנה המידה החבר שלך לאחר התמודדות עם הצטננות או שפעת. בין אובדן תיאבון לבין חום, אתה עשוי להבחין כי איבדת כמה קילוגרמים אחרי השבוע שלך להיות חולה. עם זאת, ייתכן שיהיה קשה לשמור על משקל כאשר אתה מתחיל להרגיש טוב יותר. התייעץ עם הרופא שלך כדי לדון המחלה שלך ואת הדיאטה.

למרות משך הקור או שפעת עשוי להשתנות, זה בדרך כלל נמשך שבוע או פחות. אם איבדת כמות ניכרת של משקל במהלך הזמן הזה, זה יותר סביר להניח שלא איבדו הרבה, אם בכלל, שומן לא רצוי. FamilyDoctor.org אומר שאם אתה מאבד יותר מ 2 קילו בשבוע, אתה מאבד יותר מים ושריר מאשר שומן.

אתה לא יכול להרגיש כמו לאכול כאשר אתה חולה, אבל חשוב לנסות לאכול, או לפחות לשתות, עבור תזונה ו hydration. בחירה טובה כוללת מיצים ברורים, משקאות ספורט, מרק ומים: מרק, כמו מרק עוף אטריות, עושה בחירה טובה כאשר אתה חולה כי נוזלים ונתרן לעזור לך להישאר hydrated, בעוד העוף מספק חלבון. אם אתה מרגיש בחילה, נסה לקשקש על קרקרים, טוסט או פסטה רגיל או אורז.

סימן אחד שאתה מרגיש טוב יותר הוא החזרת התיאבון שלך. עם זאת, לאחר אכילה גרועה במשך כמה ימים, אתה עלול להיות רעב, אשר עשוי להקשות עליך לשלוט על האכילה שלך כדי לשמור על המשקל. אמנם זה עלול להיות קשה למנוע כמה קילוגרמים אלה לחזור, מילוי הדיאטה שלך עם מזונות עתירי קלוריות מזונות עשירים במהלך שלב ההחלמה שלך עשוי לעזור להגביל חלק במשקל ולהפחית את הסיכון של השגת משקל רב יותר ממה שהתחלת עם.

בעוד שאתה לא יכול להדוף את כל באגים קר או שפעת, מה שהופך את הבחירות מזון הנכון עשוי לעזור לשמור על המערכת החיסונית שלך בריא וחזק, אשר עשוי לשפר את המאבק של הגוף שלך נגד באגים אלה. מזון החיסונית מזונות כוללים פירות, ירקות ודגנים מלאים.אכילה של אלה מילוי, מזונות דל קלוריות עשוי גם להקל עליך להגיע ולשמור על משקל בריא, וזה גם טוב לבריאות החיסון.

מחלה וירידה במשקל

אכילה ושתייה כאשר אתה חולה

אכילה במהלך השחזור

אכילה לבריאות החיסון