הפחמימות נשרפו מהליכה

בין אם אתה הולך לקניון, חדר כושר או בחוץ נהדר, הליכה היא מצוינת להגדלת המטבוליזם שלך ושריפת שומן. הליכה היא תרגיל הנושאת משקל המסייע בבניית צפיפות העצם ולניהול המשקל. במהלך התרגיל, הגוף שלך שורף פחמימות מאוחסנות בצורה של גליקוגן. גליקוגן מהשרירים שלך מספק אנרגיה מיידית, בעוד גליקוגן מהכבד עוזר לשמור על יציבות הסוכר בדם. צריכת פחמימות נאותים ממזונות בריאים שומרת על רמות אנרגיה ודלקים את האימון.

פחמימות וקלוריות

פחמימות מכילות 4 קלוריות לגרם, בעוד ששומן הגוף מכיל 9 קלוריות לגרם. כאשר אתה הולך, הגוף שלך שורף קלוריות ללא קשר אם הם באים פחמימות או שומן בגוף. כדי לרדת במשקל, אתה חייב לשרוף יותר קלוריות ממה שאתה לצרוך. זה מוביל לצמצום משקל לטווח ארוך, כמו הגוף שלך בסופו של דבר לתוך חנויות שומן במהלך תקופות של מחסור קלוריות. אדם טיפוסי יהיה לשרוף כ -300 קלוריות לשעה של הליכה, בהתאם לגודל הגוף שלך ואת עוצמת האימון שלך.

פחמימות מטבוליזם

כאשר אתם אוכלים פחמימות, הם נשברים לסוכרים ומועברים בדם. זה גורם לעלייה ברמות הסוכר בדם, אשר מפעילה את שחרור האינסולין מהלבלב שלך. האינסולין מוריד את רמת הסוכר בדם ומפחית את הפחמימות לאנרגיה מיידית או לאחסון. פחמימות מאוחסנות כמו גליקוגן בשרירים ובכבד או בשומן הגוף. אחרי כמה דקות של הליכה, הגוף שלך taps לתוך שריר גליקוגן חנויות אנרגיה. לאחר דיאטה נאותה carbohydrates מאפשר לך לאחסן יותר גליקוגן ותמיכה הליכה הסיבולת.

בריא carbs

המטרה היא להשיג כ -60% מהקלוריות שלך מפחמימות על מנת לספק אנרגיה מספיקה לביצוע פרפורמינג ומחלים מהתעמלות. מזונות בריאים כוללים פחמימות, פירות וירקות טריים, חלב דל שומן ודגנים מלאים. ירקות עמילניים, כמו תפוחי אדמה, אפונה ותירס, עשירים במיוחד בפחמימות. חפש carbohydrates כי באופן טבעי יש תוכן סיבים גבוהה כדי לקדם את השובע ואת סדירות. הימנע פחמימות מעודן כמו אורז לבן ומוצרי מאפה, כדי למנוע קלוריות ריקות עלייה במשקל בריא.

הליכה יומי

ללכת יותר היומיום כדי להגדיל את רמת הפעילות הגופנית שלך. פעילות גופנית לא רק בונה שרירים חזקים גוף רזה, זה גם מגן על הלב שלך, עצמות ובריאות הנפש. הליכה אחרי ארוחת הערב היא הרגל טוב כדי להקטין את רמות הלחץ שלך לשרוף קלוריות נוספות. אם אתה יכול, ללכת לעבודה או לקחת הפסקה הליכה במהלך ארוחת הצהריים. חניה רחוק מהיעד שלך ולקחת את המדרגות במקום במעלית הן דרכים קלות ללכת יותר כל יום. להשקיע זוג תומכת של נעלי ספורט כדי לשמור על המכונית שלך לטיולים.