הוא שוחה תרגיל אירובי?

אתה יכול ליהנות הברכיים שחייה בבריכה או במים פתוחים, אבל תוהה על היתרונות של הפעילות שלך. כל פעילות גופנית מסייעת לשפר את איכות החיים שלך ואת מונים את downside להיות מאחורי שולחן כל היום בעבודה שלך. הצטרפות לצוות לשחות מבוגר או פשוט נהנה אחווה של שחיינים הברכיים בחור שומר אותך הולך גם כאשר אתה מרגיש עצלן מדי או עסוק לעבוד.

יסודות התעמלות אירובית

תרגיל אירובי מגביר את הלב ואת קצב הנשימה וכולל את קבוצות השרירים הגדולות בגוף שלך כדי ליצור תנועה. ארגוני בריאות כגון איגוד הלב האמריקני ממליצים לך לעסוק לפחות 30 דקות של תרגיל אירובי מתון חמש פעמים בשבוע. המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן, בינתיים, מפרטות שחייה כפעילות אירובית מתונה עד אינטנסיבית.

סביבה מים

מים מוסיף התנגדות האימון שלך. הוא צפוף יותר מהאוויר, ולכן כל התנועות שלך לוקחות יותר מאמץ ויותר אנרגיה מתחת למים מאשר על הקרקע. סביבת הבריכה מגינה עליך מפני כוח הכבידה, מה שהופך שחייה תרגיל השפעה נמוכה. אתה מגביר את הלב ואת בריאות הריאה ולשפר את טונוס השרירים, אך סובלים כמה פציעות משותפות כגון אלה הקשורים ספורט השפעה גבוהה כמו ריצה.

ירידה במשקל

שחייה שורף קלוריות רבות, מסייע לך להימנע במשקל במשקל ומסייע בשמירה על המשקל שאיבדת. כל צורה של פעילות גופנית יכולה לעזור עם ירידה במשקל, אבל כדי לרדת במשקל, הדיאטה שלך חייב להיות מורכב של פחות קלוריות ממה שאתה לשרוף. אתה שורף 744 קלוריות בשעה אחת של בריכות שחייה חופשי מהיר אם אתה שוקל 155 פאונד. מספר הקלוריות שאתם שורפים גדל ל 888 אם אתם שוקלים 185 £, כי אתה משתמש יותר אנרגיה פעילות גופנית כאשר אתה שוקל יותר.

סוגים

מרחקי שחייה הם צורת סיבולת של פעילות אירובית. אתה להגביר את כושר הלב וכלי הדם סיבולת אימון ארוך. יתרון נוסף של שחייה בעצימות בינונית הוא כי אתה לשרוף אחוז גבוה יותר של שומן הגוף ממה שאתה עושה ב sprinting אינטנסיבי. שחייה בארה”ב מסביר כי הגוף metabolizes שומן בנוסף למקור הדלק העיקרי של פחמימות בנוכחות חמצן בשפע במהלך נמוך עד בינוני אינטנסיבי לשחות קובע. Sprinting בונה לב חיוני תפקוד הריאה, כמו גם כוח נפץ הדרושים מהירות.

שיקולים / תוספות

בגלל שחייה היא לא תרגיל נושאת משקל, אתה לא לבנות כוח העצם מן השחייה לבד. הוספת אימון התנגדות או חיזוק שרירים למשטר התרגיל שלך מועיל לך כאשר אתה עובד לפחות פעמיים בשבוע, על פי המרכז לבקרת מחלות ומניעתן. ה- CDC אומר לכוון את קבוצות השרירים הגדולות בגוף, כולל הרגליים, החזה, הגב ושרירי הבטן הליבה. חלק מהיתרונות של אימון משקולות כוללים כוח עצמות מוגבר, מסת שריר רזה וסיבולת.