דרכים לקבל ירכיים דקות לאחר הלידה

עבודה לאחר ההריון יעזור לך לרדת במשקל בכל הגוף, כולל הירכיים. פעילות גופנית לאחר הריון יש יתרונות אחרים מדי, כגון שיפור במצב הרוח ואת הסיכון נמוך יותר עבור דיכאון לאחר לידה. אם אתה רוצה להיות מותניים רזה לאחר הלידה, שילוב אימון כוח ותרגילים אירוביים יעזור לך להשיג את המטרות שלך.

פעילות אירובית

אם אתה רוצה לאבד שומן הירך, אתה צריך לאבד שומן בכל הגוף, כולל הירכיים. פעילות אירובית תעזור לך להשיג זאת. רוב הנשים צריכות להמתין לפחות שישה שבועות לפני התחלת פעילות אירובית לאחר הריון, אך דון בזמן בטוח להתחיל עם הרופא. אם היה לך קטע C או הלידה הנרתיקית מסובכת, ייתכן שיהיה עליך להמתין זמן רב יותר. התחל עם פעילויות מתונות, כגון הליכה, רכיבה על אופניים או השתתפות במחלקת אירובי במים. ככל שתתחזק, בחר פעילויות נמרצות, כגון ריצה או ריצה.

הדרכה מעגל

גישה יעילה להרזיה הירכיים לאחר הלידה היא אימון מעגל. אימון מעגל מאפשר לך להחליף תרגילי גוון הירך עם פעילות אירובית. לדוגמה, להתחיל עם תרגיל squat נסיעה. לאחר מכן, חלופי לפעילות אינטנסיבית, כגון קפיצה בחבל, ריצה או ריצה. בחר תרגיל חדש, כגון קפיצה בצד, ולאחר מכן חלופי חזרה לפעילות אינטנסיבית שוב. המשך סיבוב זה לפחות 30 דקות.

תרגילי היפ-טונינג

בעיטה סקוואט נסיעה הוא תרגיל יעיל עבור גוון הירכיים שלך במהלך האימון מעגלים. התחל בעמידה. מניחים את הידיים על המותניים שלך. לאט לאט לבעוט את הרגל השמאלית מול הגוף שלך. כמו האוכל שלך שמאל חוזר לאדמה, נמוך יותר לתוך עמדת squat. חזור על התרגיל 15 פעמים בכל צד של הגוף שלך. תרגיל יעיל נוסף הוא קפיצת הצד. התחל בעמידה. לאט לאט לקפוץ על 3 מטרים שמאלה, הנחיתה עם הברך מעט לכופף את הרגל השמאלית. לאחר מכן, לקפוץ 3 מטרים ימינה, הנחיתה עם רגל ימין שלך כפוף מעט. המשך סיבוב זה עד שתשלים 15 חזרות על כל צד של הגוף.

דיאט שינויים

אכילה של דיאטה דלת קלוריות לאחר הלידה יעזור לך לשפוך שומן רזה הירכיים שלך. בחר מזון כי הם נמוכים קלוריות גבוה בתזונה. לדוגמה, פירות, ירקות, חלבון רזה, דל שומן חלב ודגנים מלאים הם כמה אפשרויות. מזונות מסוימים, כגון אבוקדו ושמן זית, יש השפעה חיובית על חילוף החומרים שלך, על פי חדשות CBS. מזונות עשירים בחומצות שומן אומגה -3, כגון סלמון, זרעי פשתן ואגוזי מלך משפיעים גם על חילוף החומרים שלכם באופן חיובי, על פי מגזין “כושר”.