דרכים לבשל ביצים קשות בתוך מיקרוגל

בעוד microwaving הביצים שלך יהיה לבשל אותם בתוך כמה דקות, תצטרך לעשות זאת מתוך פגז. הדבר הטוב על ביצים קשות מבושל הוא כי לא תצטרך לקלף או אולי אפילו להרתיח אותם, אבל הם לא ייראה כמו ביצה קשה מבושל היה. אם המראה שלהם לא מפריע לך, להשתמש בשיטה זו בישול להכין ביצים קשות עבור סלטים שונים.

הסכנה העיקרית לבישול ביצים קשות במיקרוגל היא הסבירות שהם יתפוצצו בתנור או כאשר תנסו לאכול אותם. זה בגלל הדרך שבה מיקרוגל, על ידי חימום נוזלים ישירות בתוך הביצה לטמפרטורות גבוהות מאוד. כאשר הביצים מבשלות בדרך זו, קיטור מצטבר בתוך הביצה ואין לה לאן לברוח. לפיכך, קיטור סוף סוף פרץ דרך הקליפה, לנפץ אותו ומוביל בלגן במיקרוגל שלך. אפילו יותר גרוע, אם הביצה מתפוצצת לאחר הסרתם מהמיקרוגל, זה עלול לפגוע בך בצורה חמורה, כך דווח באתר האינטרנט של המדען החדש.

כדי למנוע את הפיכת הביצה לפצצת זמן מתקתקת, תצטרך לבשל אותה מהקליפה שלה. לפצח ביצה לתוך צלחת קטנה, מאובטחת מיקרוגל בטוח מצופה ריסוס בישול nonstick ו לנקב את החלמון פעם או פעמיים עם קיסם. מבשלים את הביצה במשך 45 שניות על 50 אחוז כוח, ממליץ על אוניברסיטת ארקנסו חטיבת החקלאות. לאחר 45 שניות, לבדוק את הביצה וממשיכים לבשל אותו עבור מרווחי של כ -15 שניות, גם כוח 50 אחוז, עד הביצה הוא מוצק כמו שאתה רוצה, בדרך כלל בסביבות 1 או 2 דקות נוספות. זה מונע את הביצה מלהתחמם מהר מדי. אפשר לביצה לשבת במשך דקה או שתיים לאחר הבישול.

יש קערה של תנורים מיוחדים בשוק לשימוש במיקרוגל אשר טוענים לבשל את הביצים שלך בלי להתפוצץ. רבים מהם הם רק מיכלים שאליהם אתה סדק את הביצה ויש להם כיסוי כדי למנוע את הביצה מן מתיז במיקרוגל שלך במהלך תהליך הבישול. עבור בישול אפילו, ייתכן שיהיה עליך להפוך את הביצים מעל במכונת בישול באמצע הדרך בתהליך הבישול. היזהר מכל תנורים הטוענים כי אתה יכול להשאיר את הביצים בתוך פגזים שלהם במהלך תהליך הבישול, גם אם הפגזים הם פירסינג, כי הם עדיין עשויים להתפוצץ.

בישול הביצים הקשות שלך במיקרוגל עשוי לחסוך לך זמן, אבל הביצים שלך יצטרכו לבשל מחוץ הפגזים שלהם לבטיחות, כך שהם לא ייראו כמו ביצים קשות מבושל אבל יהיה טעם כמו אותם. שיטה זו פועלת הכי טוב אם אתה מתכנן על קיצוץ הביצים שלך סלט ביצים. אתה יכול גם להפוך את הביצה שלך באמצעות טכניקה roaching שונה לרתיחה אותו, ממליץ “גלוטן חינם בתוך חמש דקות.” לפצח את הביצה לתוך צלחת בטוחה מיקרוגל המכיל מים רותחים ומבשלים אותו גבוה במשך כ דקה. בדוק על הביצה ומבשלים את זה עוד 15 עד 20 שניות לפני הסרת אותו עם כף מחוררת.

הימנעות ביצה- Splusion

עירום קשה מבושל ביצים

מיקרוגל לבישול ביצים

ביצה זה נראה מוזר