את הטוב ביותר בנות גולף מועדונים למתחילים

בעוד גולף מקצועי יש את היכולת למקסם את מהירות ראש המועדון תוך להכות את הכדור בעקביות על נקודה מתוקה, מתחילים צריכים את העזרה של הציוד שלהם כדי לייצר יריות טובות. מועדוני גולף הטוב ביותר עבור למתחילות יש את אותן תכונות כמו מועדוני גולף מתחילים עבור גברים, אשר לפצות על מהירות נמוכה למועדון הראש השפעה בלתי עקבית. ככלל אצבע, ודא שאתה מחפש מועדוני נשים שיש להם נקודה מתוקה גדולה.

וודס

הפער הגדול ביותר בצורת ירה בין מקצועי למתחילים מגיע יריות פגע עם היער. בעוד גולף מיומנים מסוגלים לפגוע גבוה, כוננים ישר עם נהגים הנושאים לופט של 8 מעלות או נמוך יותר, beginners צריך עזרה מקבל את הכדור באוויר. המטרה היא לרכוש נהג עם לפחות 10.5 מעלות לופט, 3 עץ עם לפחות 15 מעלות עץ 5 עם לפחות 18 מעלות. לופט מוגברת תיצור backspin יותר על הכוננים שלך, אשר יסייע לך לקבל גובה על הכוננים שלך, הגדלת מטרים אתה יכול לכסות בזמן הכדור מוטס ובסופו של דבר להגדיל את המרחק שלך. Backspin על היריות שלך גם עוזר למזער ספין בצד, המהווה את הסיבה של פרוסות ווים.

מגהצים

בדומה ליער שלך, אתה צריך לחפש מגהצים עם לופטים גבוהים. ברזל טיפוסי 3 הוא סביב 21 מעלות לופט עם כל ברזל עוקב קופץ על 3 מעלות של לופט. למעשה, אתה עשוי למצוא תועלת להחליף את ארוס ארוך עם היער fairway או מועדונים היברידי. הצורה של ראש המועדון על מועדון היברידי יאפשר למתחילים עם מהירויות הנדנדה נמוכות יותר כדי לבחור את הכדור מעל הקרקע מן המסלול וגס. אתה צריך גם לקבל פירים גמישים על מגהצים שלך, יחד עם שאר המועדון שלך. נשים גמיש או להגמיש בכיר יעזור לך ליצור יותר מועדון ראש מהירות, מה שמוביל מרחק יותר.

דפנות

כמה גולף מקצועי לשאת עד ארבעה או חמישה טריזים, אבל זה הרבה לא נחוץ למתחילים. בגלל קורסים תובעניים עם מגוון של סיכונים, מקצועי יכול לבחור לבצע טריז התנדנדות, טריז חול, טריז פער, טריז לתקוף, טריז lob או כל שילוב שלהם. בתור מתחיל, אתה לא באמת צריך יותר טריז התנדנדות חול טריז כי אתה לא תהיה משחק קורסים אליפות או ניסיון פראי קשה יריות הדורשות ציוד מיוחד. אתה כנראה להשתמש טריז התנדנדות שלך עבור נדנדות מלא, זפות ושבבים סביב הירוק. טריז חול שלך יש מידה של להקפיץ על הבלעדית של המועדון זה יעזור לך לבחור את הכדור מתוך מלכודות חול.

לְהִתְבַּטֵל

להתבטל הוא בחירה אישית מאוד עבור גולף בכל רמת מיומנות. הדרך הטובה ביותר להעריך את להתבטל כי הוא הטוב ביותר עבורך הוא ללכת לחנות ציוד גולף מקומי או חנות Pro ופשוט לנסות לשים עם כמה דגמים שונים. אתה צריך לאהוב את הדרך המביט מסתכל להגדיר כמו להרגיש כאשר אתה מכה את הכדור. אורך ההטיה חשוב מכיוון שאינך רוצה להיות זקוף מדי או רכון מדי. הרבה חנויות Pro וציוד גולף שקעים לשאת putters לנשים כי הם קצרים במקצת מאלה המיועדים לגברים.