את ההשפעות של שוקולד על פעוטות

הפעוט שלך זקוק למאכלים בריאים כדי לגדול ולהתפתח, אבל אתה יכול להציע פינוקים מתוק פעם אחת לזמן מה. שוקולד היא אפשרות קינוח בטוח עבור פעוט שלך, כל עוד אתה מודע ההשפעות האפשריות של קפאין יותר מדי סוכר.

שוקולד מכיל כמה קפאין, אשר יכול לגרום לילד שלך להרגיש עצבני, יש בעיות שינה ולחוות קצב לב מהיר. קפאין הוא משתן, מה שאומר שהוא יכול גם להפוך את הילד שלך להשתין בתדירות גבוהה יותר. אונקיה של שוקולד ושמונה אונקיות של חלב שוקולד יש רק 5 מ”ג של קפאין, כל עוד הילד שלך לא צורכים כמויות מוגזמות או מקורות קפאין אחרים, כמו משקאות קלים, הקפאין בשוקולד לא צפוי להיות בעל השפעה שלילית.

שוקולד מכיל שומן וסוכר כי לא תמיד תהיה הבחירה הבריאה עבור פעוט שלך. הבטן הקטנה שלה יכול רק להחזיק כל כך הרבה מזון בכל פעם, ולכן חשוב להכין ארוחות וחטיפים לספור ולהשאיר מקום מזונות בריאים ומזינים. KidsHealth מ Nemours האתר אומר כי שוקולד בר יכול להיות כ 230 קלוריות ו 13 גרם של שומן. אם הפעוט שלך יש שוקולד, ודא שהוא מוצע במשורה. למעשה, Selectapp.gov ממליץ לפעוטות לא יותר מ -135 קלוריות ריקות, כמו אלה של שוקולד ומזונות אחרים עם סוכרים מוסיפים.

מחקר שפורסם ב -2008 בעיתון “Journal of American Diietetic Association” מצא כי ילדים ששתו חלב רגיל או טעים נצרכו יותר חומרים מזינים והיו להם אינדקס מסת גוף נמוך יותר מאשר ילדים שלא שתו חלב. אם אתה מתקשה לקבל את פעוטך לשתות מספיק חלב כל יום, הוספת קצת טעם שוקולד יכול לעשות את זה יותר מושך ולעזור לו לצרוך את 2-3 מנות היומי של חלב הוא צריך.

למרות שוקולד הוא בטוח בכמויות מתונות עבור פעוטות מבוגרים, אתה כנראה לא צריך לתת שוקולד או כל מוצר אחר קפאין לפעוטות מתחת לגיל שנתיים. ייתכן שתרצה להימנע להציע שוקולד אם הפעוט שלך יש אלרגיה לחלב או לקטוז סובלני. אם אתה לא בטוח לגבי מתן שוקולד הפעוט שלך או אם אכילה זה גורם לו לחוות סובלנות או תסמיני אלרגיה כמו נפיחות של שפתיו, כאבי בטן או הקאות, לדבר עם הרופא שלו.

קָפֵאִין

סוכר

צריכת חלב

המלצות