איפה שריר הטרפז הממוקם בגוף?

שריר הטרפז שלך מכסה את הגב העליון ומשתרע עד אמצע עמוד השדרה. זה שריר גדול, חזק משמש למטרות מרובות, כולל מתן יציבות עמוד השדרה שלך ותמיכה הצוואר שלך כדי לסייע במניעת פגיעה. מגוון של תרגילים מאפשרים לך לאמן את השריר הזה כדי לשפר את הכוח ואת הכוח של הגב העליון שלך. התייעץ עם רופא המטפל לפני תחילת כל תוכנית אימון כוח.

מַטָרָה

הטרפז שומר על המתח והיציבה בעמוד השדרה הצווארית והחלק העליון של החזה, או בגב העליון ובבסיס הצוואר. הטרפז שלך עובד גם כדי למשוך את השכמות שלך למעלה, כגון כאשר אתה מושך בכתפיו. החלק התחתון של הטרפז עוזר למשוך את השכמות לאחור בעזרת שרירים קטנים יותר, כגון המעוינים, הנמצאים מתחת לטרפז התחתון שלך. הטרפז שלך עובד יחד עם erctors השדרה שלך כדי לשלוט על היישור של עמוד השדרה שלך.

הַדְרָכָה

אימון הטרפז כרוך באימון השריר בשני מקומות שונים – אנכית ואופקית. בעוד מלכודות התחתון שלך לעבוד כדי למשוך את השכמות שלך בחזרה, הם יכולים רק להיות מאומנים בפועל כאשר הגוף שלך נוטה קדימה. מנסה לגלגל את הכתפיים בחזרה או משהו דומה בעת החזקת משקולת בידיים שלך עושה קצת מלבד לטחון את העצמות של הכתפיים שלך יחד. כדי להפיק את המרב מהאימונים שלך, ההכשרה שלך צריכה להיות ממוקדת וממוקדת.

אֲנָכִי

אימון הטרפז שלך במישור אנכי יכול להיות פשוט כמו משיכת הכתפיים שלך תוך החזקת משקולת בידיים שלך. החזק את הבר לפניך ולשמור על הזרועות שלך ישר. הטרפז שלך הוא שריר חזק – כיפוף הידיים שלך תחת המשקל אתה יכול למשוך בכתפיים יהיה זן שרירי הזרוע שלך. כאשר מושכים בכתפיים, להחזיק את משיכת הכתפיים בראש עבור ספירה של אחד, ולאחר מכן תחת שליטה. אתה יכול להשתמש משקולת כבד עבור מגוון.

אופקי

אם חדר הכושר שלך מצויד בחזה, נתמך על ידי החזה, הוא אידיאלי לעבודה על הטרפז התחתון שלך. שכב עם הפנים כלפי מטה על כרית ותפס את הבר עם הידיים שלך בערך רוחב הכתף בנפרד. במקום לחתוך את הבר על ידי כיפוף המרפקים, מושך את הכתפיים שלך בחזרה, כאילו אתה מנסה לסחוט כדור ביניהם. אם אין לך את המכונה הזאת, שכב עם הפנים כלפי מטה על ספסל משופע תוך החזקת משקולת יד בידיים שלך. בצע את אותה תנועה באמצעות dumbbells.