איזה סוג של נעליים צריך ללבוש 14-בן רץ קרוס קאנטרי?

בעוד פעילויות אתלטיות אחרות דורשות ציוד מיוחד, זוג טוב – או שניים – של נעליים הוא כמעט כל הרצים קרוס קאנטרי דורשים. בתי ספר תיכוניים קרוס קאנטרי מתחרים על גבעות וסטרייטס, כדי לוודא את בן ה -14 שלך מקבל רגל על ​​התחרות עם הנעליים הנכונות.

ניתוח הליכה

יש מומחה לנתח את ההליכה שלך כדי לברר אם אתה pronator או רץ ניטרלי. Over-and under-pronators לעיתים קרובות זקוקים לנעלי תמיכה שנועדו לסייע למזעור גלגול הקרסול במהלך הריצה. בדרך כלל, רצים ניטרלי יכול להישאר עם נעלי קל משקל, ניטרלי, בהתאם ההליכה שלהם ואת סוג הגוף.

מאמנים

רצים קרוס קאנטרי בדרך כלל צריך שני סוגים של נעליים עבור העונה: מאמנים ו racers. ללבוש את המאמנים עבור כל האימון פועל ושיטות. רייסרים, לעומת זאת, פשוט רגילים. כי אתה תבלה את הרוב המכריע של הזמן שלך פועל מאמנים, הנעליים האלה חשובים במיוחד. נעליים המיועדות ריצה שובל הם אידיאליים כי הם עשויים לעמוד בסביבות מחוספס יש סוליות עם מרתק טוב יותר על מנת למקסם את הקרקע על שטח אחיד. מצא נתיב נעליים המתאימה ההליכה שלך, מתאים רוחב הרגל שלך מספק תמיכה קשת מספיק.

מרוץ

ספורטאים רבים בוחרים לרוץ קוצים ברחבי הארץ במהלך הגזעים. נעליים אלה מגיעים עם מתכת או קוצים גומי, הם קל מאוד לספק תמיכה קטנה מאוד. בעיקרו של דבר, הנעליים האלה נועדו פשוט להגן על הרגליים מפני הקרקע ולתת לך רגל נוספת מהירות על הקרקע גבעות רופפים. אתה לא צריך לרוץ קוצים למעט במהלך התחרות, ותמיד לבדוק עם פקידי המירוץ כדי לוודא הקוצים מותר על הקורס.

תביא את החדש

בהתאם לתדירות של הגזעים שלך, רוב הרצים יכולים לקבל כמה עונות מתוך הקוצים שלהם כל עוד לטפל בהם. מאמנים, לעומת זאת, סביר שיהיה צורך להחליף כל עונה. רוב נעלי הריצה יכולות להימשך בין 300 ל -500 מייל או יותר, אך ישנם משתנים רבים המגיעים למשחק עם חיי צחצוח, כולל הליכה, משקלו של הרץ והסביבה והסביבה שבהם אתם משתמשים. אם אתם מבחינים ברגליים שלכם כבד או את הרגליים מתחילים להזיק כאשר פועל, זה עשוי להיות אינדיקציה כי הנעליים שלך יש נשבר צריך להיות מוחלף.