אורך סטנדרטי של מועדוני גולף לנשים וגברים

מועדוני הגולף שלך מתורגמים ישירות למשחק שלך. אם המועדונים אינם מתאימים לגובה שלך הנדנדה, הם ישפיעו על הזריקה שלך. לדברי GolfSpyder.com, מועדונים כי הם ארוכים מדי או קצר מדי לפגוע ביכולת שלך להעביר את המשקל שלך במהלך התנופה שלך. הם יכולים גם לחתוך את התנופה קצר, עם המועדון להכות את הקרקע מוקדם מדי. מועדוני גולף צריך להיות בגודל בהתאם לסטנדרטים אורך מסוים של התעשייה עבור גברים ונשים כאחד.

סוגים

GolfSpyder.com רשימות תעשיית תקן מועדון גולף אורך עבור נהגים, יערות, מגהצים ו טריזים. רוב שחקני הגולף משתמשים במנהג – או בעץ אחד – עד 20 אחוזים מהתצלומים שלהם. מועדונים אלה משמשים בדרך כלל עבור ירייה הראשונה את טי. ביצועים של שחקן גולף במהלך זריקה זו קובעת את ההצלחה של הנותרים יריות עבור חור מסוים; השתמש ביער עבור יריות ארוכות יותר. ראשי המועדונים האלה גדולים ומעוגלים מעט למרחק מוגבר. גולף בדרך כלל להשתמש ביער ללא tees, כי החלק התחתון של הראש הם שטוחים כדי למנוע את המועדון לחפור לתוך האדמה. בניגוד ליער, שחקנים בדרך כלל להשתמש מגהצים עבור יריות קצר ככל שהם להתקרב אל הירוקים. זה סוג של המועדון בדרך כלל יש ראש שטוח, מוצק. דפנות משמשים בדרך כלל כאשר מנסים שבב מתוך מכשול מסוים כגון חול מחוספס.

אורך רגיל עבור וודס

אורך סטנדרטי של נהג פלדה לגבר הוא 44 ס”מ, הנהג גרפיט הוא 44.5 אינץ ‘, פלדה 3s, 4s ו 5 יערות הם 42.5, 42 ו 41.5 אינץ’, בהתאמה, גרפיט 3s, 4s ו 5 יערות הם 43, 42.5 ו 42 אינץ ‘, בהתאמה, הן 7 ו 9 יערות הם 41 אינץ’ פלדה ו 41.5 אינץ ‘עבור גרפיט, פלדה 11s ו 13 יערות הם 40.5 ו 40 אינץ’, בהתאמה, 11s גרפיט ו 13 יערות הם 41.0 ו 40.5 אינץ ‘לנשים, אורך סטנדרטי עבור פלדה הן יערות גרפיט הוא בדיוק 1 אינץ ‘פחות מזה המומלץ לגברים. לדוגמה, אורך סטנדרטי עבור פלדה 3 עץ הוא 41.5 אינץ ‘, ו גרפיט 7 עץ הוא 40.5 אינץ’.

אורך סטנדרטי עבור מגהצים

אורך סטנדרטי עבור ברזל 1 ברזל לגבר הוא 39.5 אינץ ‘. זו מדידה סטנדרטית מגדיל 1/2 אינץ ‘עבור כל מספר ברזל רצוף. לדוגמה, אורך סטנדרטי עבור ברזל פלדה 2 הוא 39 אינץ ‘, ברזל 3 הוא 38.5 אינץ’, ברזל 4 הוא 38 אינץ ‘וכך הלאה על פלדה 9 פלדה עם אורך סטנדרטי של 35.5 אינץ’. הדבר נכון גם עבור מגהצים גרפיט גולף: אורך סטנדרטי עבור ברזל 1 צעדים 40 אינץ ‘, ברזל 5 הוא 38 אינץ’ ו -9 ברזל הוא 36 אינץ ‘; כמו לגבי היער, המדידה אורך סטנדרטי של מגהצים של נשים הוא 1 Inch פחות עבור ברזל ו גרפיט irons. לדוגמה, ברזל 1 הוא 38.5 אינץ ‘ו ברזל 1 גרפיט הוא 39 אינץ’; אורך סטנדרטי פלדה ו גרפיט טריזים לגברים הוא 35 ו 35.5 אינץ ‘, בהתאמה, אורך סטנדרטי עבור פלדה ו גרפיט טריזים לנשים הוא 34 ו 34.5 אינץ ‘, בהתאמה.

מועדונים באורך מלא

לדברי LearnAboutGolf.com, תקן אורך היער ונהגים צריך להתאים ביותר בגודל ממוצע גולף. הדבקת אורכים אלה מאפשרת מהירות ודיוק אופטימליים על הקורס. עם זאת, זה לא יכול להיות נכון אם אתה קצר או גבוה מהממוצע. שקול מועדונים באורך מלא אם אתה מוצא כי יש לך בעיה עם מועדוני גולף רגיל. אורך של מועדונים מותאמים אישית, כפי שהוצע על ידי GolfSpyder.com, נקבעת על ידי מדידה – ב אינץ ‘- המרחק מן היד שלך על הרצפה. למדידה זו, ללבוש נעליים רחוב יומי עם הבלעדית כי לא להגדיל את הגובה שלך על ידי יותר מ 1 אינץ ‘. בעת המדידה, לעמוד “דום” עם הרגליים כ 1 רגל זה מזה. כדי להניב את התוצאות הטובות ביותר, יש מקצועי לסייע לך עם תהליך זה. לחלופין, השתמש בתרשים מדידה על הרצפה כדי לקבוע את אורך המועדון האידיאלי אידיאלי בשבילך. לדוגמה, אם אתה 6 מטר גבוה שלך ואת הידיים אל הרצפה הרצפה הוא 39 אינץ ‘, סביר להניח למצוא את זה מועיל להוסיף 1.5 אינץ’ אורך רגיל של כל מועדון גולף. אם אתה 5 מטר גבוה שלך ואת היד אל הרצפה הרצפה הוא 30.5 אינץ ‘, משחק גולף שלך עשוי להועיל על ידי ניכוי 1 אינץ’ הנחה של כל מועדון אורך רגיל.